Fotod on illustratiivsed.

Vaip pOmpUp ORIGINAL

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Silmatorkavalt leidliku disainiga pOmpUp vaip muudab sinu interjööri hetkega meeldejäävaks! Lisaks sellele, et tegemist on kvaliteetse põrandakattega, on see ka väga praktiline: pOmpUp vaip koosneb erinevatest suurematest ning väiksematest elementidest, mille abil saad põrandale näiteks teejuhise või muu mustri luua!

pOmpUp vaibal on samal ajal tavapärase mõnusa vaiba omadused: sellele on meeldiv ning hea astuda, vaip muudab ruumi hubaseks ja lisaks on seda kerge puhastada. Kombineeri julgelt erinevaid värve ning suurusi ja anna oma ruumi interjöörile põnev aktsent!

Isikupärane vaip pOmpUp on ideaalne valik just üldkasutatavatesse ruumidesse nagu koridorid, fuajeed, ooteruumid, kuna muudab sisekujunduse terviklikuks. Ka mitmed koolid ning lasteaiad on endale originaalse pOmpUp vaiba juba soetanud, et selle abil mängulisel moel õppimisnurgakesi luua.

pOmpUp vaibad on vastupidavad, lihtsalt hooldatavad, mustusthülgavad ja taluvad märga puhastamist. Vaibad on kerged, õhukesed ja libisemiskindlad. Meie valikus on kolm naturaalset värvitooni, mis sobivad pea igasse interjööri!

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055