Fotod on illustratiivsed.

Vaip Rata 45 x 70 cm

26,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tootja: Luhta

Viimase 30 päeva madalaim hind: 20,80

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Naturaalsest materjalist vaip Rata muudab tühjad ruumiosad koduselt hubaseks!

Olgu selleks tihtipeale kõle ja jahedavõitu esik, magamistuba või hoopis rõduesine – kvaliteetsest materjalist vaip Reipas teeb jalgealuse mõnusalt soojaks! Naturaalsetest džuudi kiududest vaip Rata on hea temperatuuri hoidja, mis tähendab, et talvisel ajal hoiab ta jalgealuse mõnusalt soe, suvel aga jahedana.

Kodus paljajalu käimisel on nii mitmeidki eeliseid ning seda mugavam on see naturaalsel vaibal, mis peab vastu pikki aastaid. Rahvapärimusest on teada ka asjaolu, et džuudivaip kaitseb meid kõikvõimalike kahjulike kiirguste eest. Seega võib vaip Rata leida endale koha igas toas või ruumiosas. Pruunikat värvi vaip Rata sobib imeliselt ka maamajja, mõjudes looduslähedase aksessuaarina.

Vaipa võib hooldada vaid keemiavabalt ning käsitsi loputades kuni 30-kraadise veega. Tihtipeale piisab vaid niiske lapiga pleki maha hõõrumiseks. Vaip on pehme, vastupidav ja nõuab vähest hoolt.

Vaip Reipas koosneb:

100% džuut

Mõõdud: 45 x 70 cm

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055