Fotod on illustratiivsed.

Vaip Wull 200 x 300

1 662,00 1 329,60

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Õdusad hetked lähedaste seltsis on nüüd veelgi hubasemad, kui laotada põrandale vaip Wull!

Jämedast käsitsi kraasitud villasest lõngast vaip Wull on kui pehme pilveke jalge all! Tegu on ääretult sooja põrandakattega, mis annab nii soojust kui silmailu. Paiguta vaip kodu ükskõik millisesse ruumi, kuhu soovid tuua lisa soojust ja hubasust. Miks mitte istuda lähedastega jahedal õhtul hoopis kamina eest pehmel villavaibal?!

Käsitisi kootud vaip Wull on interjööri ehteks nii linnakodus kui suvilas. Just looduslikud materjalid ja värvitoonud aitavad looduslähedast tunnetust luua.

Villavaip on üsna muretu valik siseruumi, kuna vill ise on materjaline loomupoolest vetthülgav. Vaipa on lihtne hooldada tolmuimejaga. Kui põrandakate peaks aaga märjaks saama, jätke see tasasele pinnale kuivama, vältida tugevatoimelisi puhastusvahendeid.

Vaip Wull on valmistatud õiglase kaubanduse tingimusi järgides ning varustatud ka vastava Care & Fair organisatsiooni märgistusega, mis võitleb Indias lapstööjõu kasutamise vastu, panustades perede, koolide, lasteaedade ja haiglate tingimuste parandamisele.

Graniidi mustrist inspireeritud heleda ja tumeda säbruline vaip on käsitsi kraasitud ja värvimata villast.

Materjal: 90% vill, 10% puuvill.

Mõõdud: 200 x 300 cm

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055