Fotod on illustratiivsed.

Vitriin Kolo 101x36x120 cm

899,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 6-10 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Mahedalt naturaalsest kasepuust valmistatud madal vitriinkapp Kolo rõõmustab kõiki looduslike toonide austajaid, pakkudes silmailu ka nendele, kelle südame on võitnud põhjamaiselt tagasihoidlik Soome disain.  


Vitriinkapi läbipaistvate uste taha saab tolmu eest peita nõusid, vaase, meeneid ja teisi imetlust väärt esemeid. Kaks mahukat sahtlit pakuvad aga lahedalt ruumi kõigele, mis hoolega korda säitud toas silma võib riivata. Uksed ja sahtlid sulguvad pehmelt ja kergelt, andes nii viimase lihvi erakordselt mõnusale ja isikupärasele mööbliesemele, mis sobib kaunistama nii tänapäevaselt modernset kui ka koduselt looduslähedast ruumi.


Vaid naturaalsetest ja kvaliteetsetest materjalidest valmistatud vitriin Kolo on täiuslik lisa sinu hubasesse linna- või maakoju. Looduslikult heledas puidutoonis vitriinkapp on šiki üldmuljega, tugevad puidust riiulid hoiavad kõiki sinule armsaid esemeid turvaliselt välismaailma mõjutuste eest peidus. Vitriinkapp seisab kindlalt kahel stiilsel lakitud kasepuust jalal. Vitriinkapi pealispinnad on lakitud, see kaitseb armastatud mööblieset tarbetu määrdumise eest.


Vitriin Kolo mõõdud on 101x36x120 cm (laius x sügavus x kõrgus).

Antud hind kehtib naturaalsest puidust Kolo vitriinile. Võimalus on tellida ka musta või valge viimistlusega vitriini, küsi pakkumist!

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055