Fotod on illustratiivsed.

Voodiots Liverpool

356,00 302,60

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 1-3 nädalat

Tootja: Furnico

Laost otsas

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Samanimelise jenkkivoodi komplekti kuuluv voodiots Liverpool loob magamisasemele tervikliku üldmulje.

Viimistletud välimus, mis muudab voodist tõeliselt stiilse puhkepaiga sinu magamistoas. Voodiots Liverpool on kaunistatud põnevate neetidega, muutes välimuse ühtaegu noorsulikuks ja teisalt aegumatuks.

Jenkkivoodid on Isku klientide viimase aja lemmikmudelid. Kui tavaline voodi koosneb raamist ning madratsist, siis uuendusliku jenkkivoodi ülesehitus on läbimõeldum: alusvoodi moodustavad kaks kušetti ning ülemise osa vedrumadrats. Selline voodi ülesehitus toetab inimkeha parimal moel, lubades sellel kogu öö vältel puhata. Lisaks suurepärastele ergonoomilistele omadustele näeb jenkkivoodi samal ajal peenejooneline ning elegantne välja.

Vaasa jenkkivoodi Liverpool teeb ainulaadseks veel madratsi 5-tsooniline soft touch pakitud vedrusüsteem. Pakitud vedrusüsteemi puhul on kõik vedrud pakitud justkui eraldi kotikestesse, mis omakorda võimaldab neil töötada üksteisest sõltumatult. See muudab madratsi mitu korda toekamaks, vabastades inimese selgroo- ja lihaspingetest.

Voodiotsa laius on 160 cm.

Jenkkivoodi Liverpool leiad siit.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055