ISKU HEALTH – Antimikroobsed tooted

 Tervis puudutab meid kõiki

Isku Health on maailma esimene mööbli täiskollektsioon, mis vähendab nakkuste levikut, ja seda ilma järeleandmisteta mugavusele ja heale välimusele.

100% looduslik viis vähendada infektsioone

Isku innovatsioon põhineb loodusliku vase ja hõbeda tehnoloogial, mis aktiivselt ennetab pindade, kangaste ja katete saastumist. Antimikroobne kate oluliselt vähendab või isegi välistab nakkusohu levimise pindade kaudu, ning on ideaalne mis tahes avaliku ruumi mööbli lahendustele. Kemikaale ei kasutata, seega on Isku mööbel turvaline valik.

Antimikroobse mööbli täiskollektsioon

Uue lahendusega aitab Isku Health  kaasa patsientide ja tervishoiutöötajate ohutusele tundlikes keskkondades. Health valikus on toolid, diivanid, kušetid, lauad, töötoolid ja töölauad. Lisaks vasepõhistele pindadele on antibakteriaalne toime tagatud laminaatides, lakkides, värvides ja kangastes, mis on töödeldud antimikroobsete vahenditega.

  

Elupäästev disain on parim investeering.

Euroopas on igal aastal 3 miljonit haiglainfektsiooni, mille tulemuseks on 37.000 surmajuhtumit, 16 miljonit täiendavat haiglapäeva ja 7 miljardit eurot tervishoiu lisakulusid.

60% vähem infektsioone haiglates

Uued materjalid ja lahendused võivad haiglates vähendada infektsioone kuni 60% *, mis tähendab Euroopas 4 miljardit eurot kokkuhoidu.

80% vähem saastumist

Antimikroobset vaske on testitud kliinilistes uuringutes üle kogu maailma. Uuringud näitavad vasepindadel 80% vähem saastet kui mittevase ekvivalentidel. 

99% bakterite elimineerimine

Antimikroobne vask on kõige tõhusam puutepindade materjal võitluses patogeensete mikroobidega, hävitades enam kui 99,9% bakteritest kahe tunnise kokkupuute jooksul. Ühegi teise materjali tulemused ei ole ligilähedasedki.


* USA kaitseministeeriumi rahastatud uuringu tulemused näitasid, et intensiivravi osakonna patsientide tervishoiuteenustega seotud nakkuse tekkerisk vähenes 58% võrra kui nende palatites olulised puutepinnad asendati antimikroobsete vasest esemetega.

Puhtuse 3 sammu

  • Antimikroobsed pinnad töötavad nagu 24/7 puhastaja, takistades aktiivselt ja väsimatult bakterite levikut. See on siiski ainult üks osa lahendusest. Täielikku puhtust on võimalik saavutada, järgides neid kolme sammu:
  • Käte pesemine
  • Regulaarne puhastamine
  • Antimikroobsed pinnad

Kus iganes inimesed kohtuvad

Mis siis, kui sel aastal teie töötajad või kliendid ei haigestunudki hooajalisse grippi? Õigest mööbel võib palju oleneda. Puhtamad pinnad tähendab vähem nakkushaigusi ja vähem haiguspäevi. Tööandjatele ja nii avaliku kui ka erasektori teenuseosutajate jaoks võib antimikroobse lahenduse valik olla tugev sõnum hoolivusest.

Mugavus koos funktsionaalsusega

Avalikud ruumid võivad olla sama  hubased kui kodu. Nagu ka aktiivselt propageerida kasutajate heaolu tervise seisukohast, on Isku mööbel projekteeritud vastama ka mugavuse ja hea välimuse kõrgetele standarditele. Mööbli lai valik  koos materjalide mitmekesise valikutega võimaldab sobitada disaini lahenduse erinevatesse avalikesse  ruumidesse.

HygTech Alliance – Üheskoos oleme rohkem

Ohututele ja funktsionaalsetele avalikele ruumidele

HygTech Alliance ettevõtted  pakuvad avalikesse ruumidesse terviklikke antimikroobseid lahendusi. Kõik puutepinnad saab teha antimikroobseteks, mis efektiivselt  vähendavad bakterite kasvu ja levikut.

Meie lugu

Oleme juhtivate ettevõtete liit, kõik oma valdkonna pioneerid. Meil on enam kui 400 aastane kogemus pakkuda avalikesse ruumidesse ja keskkondadesse funktsionaalseid ja nägusaid lahendusi. Miljonid inimesed üle maailma kasutavad igapäevaelus meie innovaatilisi lahendusi.

Me oleme kõik pärit Soomest – üks ohutumaid riike maa peal ja innovaatilise tehnoloogia maa. Soome asub Euroopa põhjapoolseimas osas. Samas aga me jagame ühist tulevikku ülejäänud kahaneva maailmaga. Me arvame, et jagatud globaalsed väljakutsed, näiteks pandeemiad, tuleb lahendada kollektiivselt.

Koostöö on meie liikumapanev jõud,  me ühendasime oma teadmised ja lõime esimese tervikliku antimikroobse kaitselahenduse avalikele kohtadele. Lahendus suurendab heaolu, vähendades mikroobe, mis levivad puudutusest.

Oleme arendajate, inseneride ja disainerite liit, kes on pühendunud looma hea välimusega, funktsionaalseid ja ohutuid avalikke kohti. Meie visioon on drastiliselt vähendada mitmete oluliste pindade kaudu nakkavate infektsioonide levikut.

 

Lisainfot vaata: https://www.isku.com/en/solutions/health/