Väldi viiruseid antimikroobse mööbliga

Isku on välja töötanud maailma parima mööbli seeria Isku+, millel on antimikroobsed omadused – see takistab bakterite levikut ja viirustesse nakatumist. Innovaatiline antimikroobne lahendus toimib nii kõvadel pindadel, pehmetel kangastel ja teistel kattematerjalidel, kus on kasutatud naturaalset vaske ja hõbedat. Isku+ seeria toodetel kasutatav tehnoloogia takistab aktiivselt mikroobide kasvu, levikut ja nendesse viirustesse nakatumist, luues püsiva pinna, millel mikroobid ellu ei jää.

Teatavasti on talv viiruste ja külmetushaiguste levimise aeg. Just praegu on pidurdamatult levimas koroonaviirus, millesse nakatunuid leidub üle maailma. Kõige ohtlikumad paigad viiruste levikuks on rahvarohked ruumid, kus kõrgenenud haigestumise perioodil võib isegi 1/3 pindadest olla viirustega kaetud. Avalikes kohtades levib viirus tavalistel pindadel väga kiiresti ja lihtsalt, eriti just liftid, trepi käsipuud, uksed, lauad jne. Uurimused on näidanud, et saastunud käepidemelt või laua tööpinnalt levib viirus 2–4 tunni jooksul kontori ülejäänud kontaktpindadele.

Looduslikud meetmed viirustega võitlemisel

Antimikroobne mööbel toimib tänu vase ja hõbeda tehnoloogiale „isepuhastuvalt“ ning peatab aktiivselt viiruste levikut. Kusjuures antimikroobne mööbel ei erine välimuse poolest tavapärasest ning on kasutades sama mugav! Kasutades vase ja hõbeda tehnoloogiat sisustuse tootmisel, on sellel looduslik võime pidurdada mikroobide paljunemist ning see tapab teatud aja jooksul kõik kahjulikud mikroobid (bakterid, viirused, hallitusseened jne).

Kuni 20% vähem haigestunuid

Kas mööbel võib tõsta töö produktiivsust? Jah! Vastavalt läbiviidud uuringutele, vähendab antimikroobne mööbel viiruste ja haigustekitajate levikut kuni 20%. Tänu vähem haigestunutele tõuseb ka üldine töötamise produktiivsus. Seetõttu on antimikroobne mööbel investeering töötajate tervisesse ja heaollu, mis väljendub ka töötulemustes.

Antimikroobne mööbel on Mõistliku Hinnaga

Ekslikult võib eeldada, et antimikroobne mööbel võib olla tavalisest kontorimööblist mitmeid kordi kallim. Tegelikkuses on hinnad aga soodsamad, kui julgeks arvata: Isku mööblite antimikroobse kvaliteediga pinnad on kõigest 15-20% kõrgema hinnaga. Vähem haigestunuid ja kõrgem produktiivsus tasub end lühikese ajaga ära ning see peegeldub ka majanduslikes tulemustes.

Antimikroobne mööbel ei ole ettenähtud disainiga omaette toode, vaid kõiki Isku tooteid saab tellida antimikroobse tööpinnaga.

Kvaliteetne mööbel, pikk kasutusiga, personaalsus, lihtne hooldada

 Antimikroobne omadus ei muutu ajas, mis tähendab, et sellist mööblit kasutades/puhastades selle väärtus ei lange. Antimikroobne kvaliteet on püsiv omadus mööblil, mis ei nõua erihooldust ega -kasutust.

Isku mööbel on kvaliteetne ja pika kasutuseaga ning personaalselt kohandatav, tänu millele sobib see kasutamiseks igas ruumis. Isku+ sari on lihtsasti hooldatav mööbel, mida on võimalik kerge vaevaga puhastada, on lihtne kasutada ja kasutajasõbralik. Isku mööbel on tuntud oma stiilse disaini, ergonoomilisuse ja kasutajamugavuse poolest.

Antimikroobne Isku+ seeria mööbli lahendused tõstavad keskkonna turvalisust ja puhtust, olles seejuures stiilne ja mugav. Tänu Isku laiale toodete ja materjalide valikule, leiab sobiva lahenduse igasse kontorisse ja avalikku ruumi.

logo
logo

Mööbel keset võitlust viirustega

Kogu Isku kontori ja avaliku ruumi mööbel on võimalik valmistada antimikroobsest materjalist. Isku+ mööbel sobib eriti just sellistesse ruumidesse, kus on palju kasutajaid ja külastajaid.

Üheskoos hea käte hügieeniga loob Isku antimikroobne mööbel hügieenilise keskkonna. Just suurtes kontorites ja koolides on õige hügieen ülimalt oluline. Valides antimikroobse mööbli, investeerid nii tervisesse ja seeläbi ka ettevõtte majandusse. Antimikroobne mööbel kannab endas tugevat sõnumit hoolimisest: oma kaastöötajatest, õpilastest ja iseendast.

Lisainfot uuringute ja uuringutulemuste kohta leiab siit ja siit.

Riina Erkmaa

Büroo- ja koolimööbli osakonna juhataja
Tel. +372 55 642 853
[email protected]

Egon Hiob

Büroo- ja koolimööbli müügijuht
Tel. +372 53 611 003
[email protected]