Ergonoomiline töökoht kindlustab töörõõmu ja paremad äritulemused

Õige töökoha valem on: hea töötool + reguleeritava kõrgusega laud + vajadusel ka gaasiamordiga reguleeritav monitorihoidja. Kui rääkida moodsast töölauast, siis parim valik on elektriliselt reguleeritav töölaud.

Elektriliselt reguleeritava kõrgusega töölaual on palju eeliseid manuaalselt reguleeritava laua ees. Kõige suurem elektrilaua eelis on, et tema kõrguse reguleerimise vahemik on palju suurem. Ja seda vaid ühe nupule vajutusega! Suts! laud liigub kõrgemaks – suts! tagasi madalamaks, just nõnda, nagu sa end parasjagu kõige mugavamalt tunned. Kui tekib soov vahepeal püsti tööd teha, vajutad nupule ja laud liigub sinuga kaasa; tagasi tooli peale istudes saad laua tagasi madalasse asendisse panna.

Elektrilauad on väärt investeering just avatud kontoritesse, kus inimesed sageli töökohti vahetavad. Ka koosolekuruumides ja auditooriumides ei pea enam ebamugavust tundma, sest iga esineja saab oma pikkuse järgi laua kõrgust muuta. Laudadele saab vajadusel paigaldada ka spetsiaalsed akud ning laudu saab tellida ka ratastel, et ettekande pidamise ajaks sõita lauaga ruumis vajalikku kohta.

Ka kodus igapäevaseid toimetusi tehes kulub elektrilaud marjaks ära, kui standardne lauakõrgus liiga madalaks või kõrgeks jääb. Kogu aeg küürus asendis toidu valmistamine või käsitööga tegelemine võib olla ebamugav, aga elektrilise laua saab ühe nupuvajutusega hetkega kõrgemaks seada ja vajaduse muutudes jälle alla lasta. Koju piisabki esialgu ühest lauast, mis täidab erinevaid funktsioone, ka koolilaua funktsiooni. Kui koolitükke tegeva lapse laua kõrgus on õige, saab laps kogu tähelepanu koondada õppetööle, mille tulemusel saab see ka ruttu tehtud. Laps ei pea ebamugavust tundma ega laua taha nihelema jääma.

easy

Sõltuvalt mudeli valikust jääb laudade kõrguse reguleerimise vahemik 63–128 cm ja 73–138 cm vahele.

Vaata meie elektrilisi töölaudu

Küsi lisainfot meie spetsialistidelt

Riina Erkmaa

Büroo- ja koolimööbli osakonna juhataja
Tel. +372 55 642 853
[email protected]

Egon Hiob

Büroo- ja koolimööbli müügijuht
Tel. +372 53 611 003
[email protected]