ISKU seilab merel!

Aasta 2022 vaieldamatult üks silmapaistvamaid projekte oli Tallinki uue laeva MyStar avalike ruumide sisustamine. Tallinn-Helsingi vahel seilava laeva pardale valitigi põhjamaisusest õhkav sari MyFlow. Tegu on looduse vormidest ja materjalidest inspireeritud sarjaga, mille värvilahendus kohandati laeva ülejäänud interjööriga sobivaks. Tulemuseks julged värvid, vastupidavad kangad ja tõeline mugavus kogu laevareisi vältel!

ISKU avaliku ruumi mööbel võimaldab kujundada nii privaatseid vaikseid nurgakesi kui ka suhtlemiseks mõeldud alasid: nii leiab iga reisija endale sobivaima koha: ükskõik kas teed laeval arvutiga kaugtööd või muljetad sõpradega päevakruiisi sündmusi.

 

ISKU on teinud koostööd mitmete Euroopa laevafirmade ja -tehastega nagu Royal Caribbean International, Carnival Cruise Line, Viking Line ja Tallink Silja, valmistades neile mööblit nii meeskonna kui ka reisijate jaoks. Koostöös oma klientidega kujundatakse kasutajakeskseid interjööre, kus inimesed saavad efektiivselt töötada või lihtsalt lõõgastuda ja reisi nautida.

ISKU on tunnustatud keskkonnasõbraliku tootmise ja tulevikku hindava põhjamaise disaini eest, kasutades looduslikke materjale. “Meie lahendustes on ühendatud aastakümnete pikkune asjatundlikkus ja kvaliteetne meisterlikkus kõige kaasaegsema tehnoloogiaga. Meie tooted vastavad kõige rangematele kvaliteedi- ja ohutusnõuetele. Pöörates rõhku pikaajalisele jätkusuutlikkusele, loome esteetiliselt meeldivaid, funktsionaalseid ja ohutuid mööblilahendusi kõikidele laevaettevõtetele,” kirjeldab disainer Vertti Kivi.

Uuel Tallinki laeval MyStar tervitab restoraniruumides külalisi elegantne ja mugav MyFlow tootesari.

2022. aasta suve lõpul valminud Tallinki uusim parvlaev MyStar saab olema Läänemerel kõige keskkonnasõbralikum. Disainer Vertti Kivi kujundatud interjööris on  rakendatud säästvaid materjale ja keskkonnasõbralikke lahendusi.

Laeval kasutatud MyFlow tootesari on ISKU ajaloo suurim mööbliperekond, mis on samuti disainitud Vertti Kivi poolt. Tegemist on ülimalt jätkusuutliku ja maailmatasemel kollektsiooniga, mis täidab iga ruumi väljapeetud luksusega. MyFlow sarja mööbliga restoranid, kohvikud ja istumisnurgad pakuvad külalistele meeldejäävaid restoranikogemusi.