Merino lambanahk

6500206

Merino lambanahk

6500206
Mõistlik hind alates

Tavahind: 83,00 €

Special Price 64,00 €

Järelmaks alates / kuus

Naturaalne Merino lambanahk – killuke glamuuri igas kodus!

Hommikul mõnusalt teki alt välja pugedes, sooviks võimalikult pikalt nautida voodi mugavust, pehmust ja soojust. Kui ihaldad jalge all tunda midagi eriliselt pehmet ja sooja, siis naturaalne Merino lambanahk on ainuõige valik!

Naturaalne Merino lambanahk on sisustuselement, millel on lisaks üdini glamuursele vaibafunktsioonile mitmeid teisi kasutusvõimalusi. Üha enam kasutatakse lambanahka täiustava disainielemendina nahkdiivanil ning plast- või puittoolil, et lisada soojust ja hubasust. Nõnda mõjub naturaalne Merino lambanahk ekstravagantse ja rikkaliku sisustusdetailina.

Naturaalne Merino lambanahk on hea lisand lastevankrisse või lastetuppa, kuivõrd see on äärmiselt soe ja sellel on pehme mängida.

Merino lambanaha värvuseks saad valida kas valge või musta. Lambanaha suurus on M. Naturaalset Merino lambanahka tuleks puhastada keemilises pesus!

Натуральная овчина Merino  - бесценный гламур в каждом доме!

 

Утром, выглядывая из под одеяла, вы хотели бы наслаждаться комфортом, мягкостью и теплом как можно дольше. Если вы хотите почувствовать что-то очень мягкое и теплое под ногами, то натуральная овчина Merino - это верный выбор!

 

Натуральная овчина Merino - это элемент интерьера, который имеет так же много других применений, помимо его простой гламурной функции ковра. Все больше и больше овчину используют как элемент дизайна, например, для кожаного дивана, а так же для пластикового или деревянного стула, что бы добавить тепла и уюта. Таким образом, овчина Merino - это экстравагантная и богатая деталь интерьера.

 

Натуральная овчина Merino  - хорошее дополнение для детской коляски или детской комнаты, так как она очень теплая и имеет мягкую структуру.

 

Вы можете выбрать цвет овчины как белый, так и черный. Размер овчины - M. Натуральная овчина Merino очищается только в химчистке!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Mõistlik hind


Isku mõistlik järelmaks

64.00
Arvuta


Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted