Kvaliteetne voodi tagab rahuliku ööune ja tõstab elukvaliteeti

Kuuleme seda väidet kõikjal, et kvaliteetne voodi ja õige pehmusega madrats aitab oluliselt kaasa keha ja vaimu puhkusele. Mida üldse tähendab hea voodi või millistele nüanssidele tuleks tähelepanu pöörata, kui on plaanis uus voodi osta? Isku ostujuhid on kaubavaliku langetanud väga kõrgete standardite järgi ning tänu sellele leiab Isku mööblipoest laia valiku voodeid, mis vastaksid igasugustele ootustele ja soovidele.

Unigold Unelma motorbed

Voodi soetatakse üldjuhul pikemaks ajaks, mistõttu ei pruugi otsuse tegemine olla lihtne ülesanne: kindlaks tuleks teha, millised on täpselt need kriteeriumid, mis on voodi puhul olulised ning millistele ootustele see vastama peaks. Milline on peaks olema suurus? Milline võiks olla kõrgus? Kui palju rõhku panna kvaliteedile? Kas madrats peaks olema pehmem või jäigem?

 

Isku mööblipoest saad valida just täpselt sellise voodi, mis vastab kõikidele sinu vajadustele!

 

Standartselt on voodite pikkuseks 2 meetrit, kuid võimalus on pikematel inimestel tellida ka 2,1-meetrist. Ühe- kui kahekohalisi voodid on valikus erinevas laiuses. Nii leiab endale mugava aseme need paarid, kes armastavad üksteise kaisus magada, kui ka need kes hindavad ruumi.

Voodi saab isikupärastada ka valides jalgade kõrguse ja materjali. Olenevalt ülejäänud sisustuse stiilist võivad jalad olla nii puidust kui metallist: üks mõjub modernsena kui teine pigem maalähedaselt. Kõrgematel voodi jalgadel on omad eelised. Näiteks võimaldab see mugavamalt voodisse heita ja sealt tõusta, ilma et see koormaks liigselt selga või jalgu. Lisaks muudab 12-23 cm jalad magamisaseme alt tolmu pühkimise hooletumaks ning isegi robottolmuimejad saavad sellega probleemideta hakkama.

Isku klientide seas on üks eelistatumaid Unigold voodi, mille mudeli Onni suurimaks eeliseks on selle ergonoomilisus ehk võimalus puldist kaldenurka muuta. Onni voodi mudeli puhul on lisaks funktsionaalsusele tähelepanu pööratud ka disainile, sest magamisase on ju magamistoas kesksel kohal ning tihti võtab enamuse osa ruumist. Madrats on spetsiaalselt välja töötatud viie tsooni süsteemiga, mille 15 cm kõrgused vedrud on eraldi taskutes. Pealmine madratsi kiht on aga kõrgekvaliteediline hingav poroloon. Vajadusele vastavalt saab valida jäikust kas M, L või XL.

Unigold Onni motorbed

Madratsi peaks igaüks valima personaalselt, sest nii erinevad kui on iga inimene, on erinevad ka tema vajadused. Mõnele võib sobida väga pehme madrats, teine eelistab aga tugevamat pinda. Tänapäeval on madratsite tehnoloogiale pööratud põhjusega palju tähelepanu, sest kolmandiku voodis veedetud ajast määrab suuresti tervikliku eluvaliteedi. Seeõttu on äärmiselt oluline investeerida kvaliteetsesse voodisse ja madratsisse, mis toetaksid tervist ja aitaksid meil öö jooksul korralikult välja puhata.

Magades ei puhka mitte ainult meie aju, vaid sel ajal toodetakse kehas eluliselt olulisi hormoone ning rakutasandil käib aktiivne parandustöö. Meie ise saame toetada oma keha ning vaimu selles protsessis, pakkudes puhkamiseks kvaliteetset magamisaset.

 

Leia endale ideaalne voodi allolevast tootevalikust:

 
308,00
Laost otsas
Laost otsas
Laost otsas
Laost otsas
Laost otsas
Laost otsas
Laost otsas
Laost otsas
Laost otsas
Laost otsas
Laost otsas
Laost otsas
Laost otsas
Laost otsas
341,00
Laost otsas
Laost otsas
Laost otsas
Laost otsas
Laost otsas
Laost otsas
Laost otsas
1 366,00
Laost otsas
766,00
Laost otsas
858,00