Mootorvoodi on luksus, mille on ära teeninud igaüks!

Magamise tähtsusest ei pea ilmselt pikalt jutustama: kolmandiku oma elust voodis veedetud ajast on vajalik keha puhkamiseks, taastumiseks ning uue energiaga laadimiseks. Voodi olgu just täpselt nii pehme või jäik nagu igaüks personaalselt tunneb ja vajab. Kuna me kõik oleme erinevate vajadustega ning läbi elu võib meid tabada mõni kehaline vigastus, mis vajab erilist toestust just magades. Mootorvoodi võimaldab magamisaseme kaldeurki muuta just selliselt, et see toestaks õige koha pealt.

Mootorvoodi on varustatud süsteemiga, mis tõstab mugavalt puldist juhtides voodi mõlemaid otsi: peatuge ja keha ülaosa ning põlvealust osa. Nii saab endale sättida lihtsa nupulevajutusega just selline kaldenurk, mis laseb kehal kõige paremini puhata ja taastuda. Just nendele, kes armastavad selili magada, on mootoriga varustatud voodi ideaalne valik, sest veidike tõstetud jalad lasevad seljal sirgelt ja neutraalses asendis puhata. Ka vähendab see nende inimeste kaebusi, kelle jalad väsivad õhtu lõppedes püsti seismisest ära. Kõrgendatud jalaosa laseb energial tagasi keha suunas voolata ning tänu sellele kaovad ka tursed ja muud vaevused.

Unigold Onni motorbed

Voodi pole vaid koht magamiseks. Õhtuti raamatut lugedes või telerist lemmikseriaale vaadates või niisama pikutades mõtiskledes sovoime ju ikka kõige mugavamat paika. Just oma keha ja soovide järgi sätitud mootorvoodi võimaldab kõige mõnusamat paika, kust on raske püsti tõusta. Seda küll mitte sõna otseses mõttes, sest tegelikult hõlbustab just kõrgendatud asendis seljatugi ka vanematel või füüsiliste vigastustega inimestel sealt mugavalt püsti tõusta.

Voodit valides julgustame alati järele proovima ning katsetama, milline tundub parim, sest meist igaühe vajadused on erinevad. Kõikide Isku mootorvoodite puhul saab valida erineva jäikusega madratseid (M, L, XL), vastavalt individuaalsetele soovidele. Lisaks soovitame iga voodi ostu puhul soetada juurde ka kattemadrats, mis aitab üldmadratsin kauem värskena säilida.
Isku mootorvoodi saab valida nii musta, halli või helesinise kattega. Nii leiab igasse magamistoa interjööri sobivaima magamisaseme. Voodid on mõõdult kahes suuruses ning neid on võimalus kokku komplekteerida ka kaheinimese voodiks.

Unigold Unelma

Leia omale kvaliteetne mootorvoodi Iskust:

5 734,00
Kuumakse al. 141,52
3 303,00
Kuumakse al. 98,01
3 403,00
Kuumakse al. 100,39
1 697,00
Kuumakse al. 56,94
2 620,00
Kuumakse al. 84,65
1 290,00
Kuumakse al. 43,09
2 604,00
Kuumakse al. 83,80
3 944,00
Kuumakse al. 110,59