Kas oled kunagi mõelnud, miks on enamus hotellides just jenkkivoodi?

Aga just sellepärast, et see on kvaliteetseim ja mugavaim viis ööuneks. Moodsa nimega jenkkivoodi taga on peidus laiemalt tuntud kontinentaalvoodi. Väljapuhanud inimene tunneb end ka päeval hästi ning jõuab rohkem. Lisaks praktilisusele ja mugavusele on jenkkivoodi uneasemeks pikki aastaid. Magamine on luksus, mida mitte ainult võib, vaid lausa peab igaüks endale lubama! Teadagi on ju unekvaliteet otseselt seotud elukvaliteediga.

Unigold Onni
Unigold Onni
Unigold Onni

Isku on oma kaupluste tootevalikusse võtnud ainult väga kõrge kvaliteedilised jenkkivoodid: Soomes disainitud Unigold voodid on ka eestlaste seas hinnatuks saanud. Jenkkivoodi Onni on kollektsiooni värskenduskuuri läbinud toode, mis pakub suurepärast voodit veelgi suurepärasema madratsiga. 5-tsoonilised Onni-padjad on värskelt välja töötatud ja hoolitsevad keha toetamise eest igas asendis, iga kehakaalu juures. Voodi madrats on pööratav DUO-madrats, mis võimaldab reguleerida madratsi pehmust. Selle jenkkivoodi jalad on peenikesest metallist, tehes kogu voodi olemuse õhulisemaks ja kergemaks. Madratsi tugevuse saab aga valida kahes jäikuses ning voodi ise neljas värvitoonis: tumehall, helehall, beež ja helesinine.

 

Me kõik teame, et kvaliteetne uni tagab ka kvaliteetse elu ärkveloleku ajal: puhanud keha ja meel peegeldub tervises ja meeleolus. Kuna veedame aga kolmandiku oma elust just magades, siis investeerida just ergonoomilisse voodisse. Isku kaupluse jenkkivoodid on ühed klientide lemmikud mitmel põhjusel:

  • see on keskmisest kõrgem, tänu millele on sellele pikali heitmine ja sealt püsti tõusmine oluliselt lihtsam kui madalast voodist
  • koosneb mitmest osast: pealmisest suurest madratsist, mis toetub kahele omavahel ühendatud kušetile
  • ei krigise ega nagise
  • aseme pehmuse või jäikuse saab valida personaalselt
  • tänu vahetatavatele osadele peab voodi aastakümneid vastu
jenkkivoodi ilo

Erinevalt klassikalisest puuraamiga voodist, on jenkkivoodi iga külje pealt kangaga kaetud, tehes sellest hubase magamistoa mööbli. Lisaks puidust jalgadele võib valida ka kõrgemaid metallist jalgu, mis teevad voodi sihvakamaks ja õhulisemaks. Nii on ka voodi alt koristamine kergendatud.

 

Kvaliteetse jenkkivoodi leiad Iskust:

2 397,00
Kuumakse al. 79,58
1 875,00
Kuumakse al. 62,53
1 622,00
Kuumakse al. 54,36
2 175,00
Kuumakse al. 73,00
2 278,00
Kuumakse al. 76,44
2 630,00
Kuumakse al. 84,78
1 378,00
Kuumakse al. 46,07
2 086,00
Kuumakse al. 70,02