Fotod on illustratiivsed.

Diivanilaua komplekt Air

356,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja: Isku

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Tänased sisustuslahendused rõhutavad järjest enam mööbli mitmeotstarbelisust. Iseäranis suuremates linnades luuakse üha rohkem väikeseid stuudiokortereid, mis on ideaalne lahendus, kui pole tarvidust suure elamispinna järele. Väikesed ruumid dikteerivad ka mööblimaailma trende, mille seas näeme tooteid, mis on multifunktsionaalsed ning stiilsed!
Üks populaarsust koguv sisustustrend on sarilaud. Üks lauake diivaninurgas on hea, aga topelt on veelgi parem! Sarilaud koosneb kahest ühes stiilis, ent erineva suurusega lauakesest, mida saad sättida täpselt oma äranägemise ning vajaduse järgi!

Laudade komplekt on äärmiselt mugav lahendus, kuna lauad mahutavad kõik diivaninurgas vajaliku. Samuti saab nende abil muuta ruumi üldist interjööri, paigutades lauakestele nt küünlaid, keraamikat, lilli vm väiksemaid tooniandvaid aksessuaare.

Air on äärmiselt minimalistiku ning lihtsa disainiga sarilaud, mistõttu sobib see pea igasse tuppa ning seda on ka väga kerge liigutada! Abilaud Air on suurepärane valik sisustajale, kes hindab interjööris avarust, mugavust ning stiilset konkreetsust. Sarilaud Air on valmistatud paksendatud klaasist (12 mm), mis tagab lauale ka vastupidavuse.

Laudade mõõdud: 60 x 50 x 45 cm ja 50 x 50 x 40 cm (laius x sügavus x kõrgus)

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055