Fotod on illustratiivsed.

Diivanilaud Diva 97 / tamm

385,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja: Pohjanmaan

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Skandinaavia retrostiil on moodne ja isikupärane. Paljud meie kliendid jumaldavad nostalgiahõngulisi mööbliesemeid. Need toovad ruumi saladuslikkust ja äratavad mälestusi – miks mitte vanavanemate nooruspäevilt. Klientide soovil lõid ISKU disainerid 1960-ndate stiilist inspireeritud Diva seeria. Diva muudab Sinu kodu ainulaadseks, sinu ja su külaliste poolt armastatud paigaks.

Maitsekasse Diva retroseeriasse kuuluvad erineva suuruse ja viimistlusega diivanid ja lauad. Sul on võimalus sisustada ühes stiilis terve elutuba või valida toa ilmestamiseks üks-kaks nostalgiahõngulist mööblieset. Kui soovid luua kodu, mis annaks täiuslikult edasi endisaegset atmosfääri, soovitame kindlasti panna rõhku ka ajastutruudele tekstiilidele ja keraamikale.

Madalama diivanilaua Diva 97 lauaplaat on kaunilt ebasümmeetrilise kujuga. Laua tasapinda on süvistatud kerge õõnsus, mis liigendab pinda. Õõnsust võib kasutada ka funktsionaalselt, paigutades sellesse kirjutusvahendid, teleripuldi või madalamad toataimed. Lauaplaadi nurgad on ümardatud, mis muudab laua sobivaks ka väikeste lastega kodu jaoks. Diivanilaua jalad on stiilipuhtalt kerged ja kitsenevad veidi allosas.

Lauda pakutakse nelja võimaliku viimistlusega: naturaalses tammetoonis, põhjamaiselt valgena, mustjaspruuni wengena ja tamme-valge kombinatsioonis. Toodud hind kehtib tammetoonis lauale. Oma suuruselt sobib laud Diva 97 elutuppa nii väiksemaks diivanilauaks kui ka abilauaks.

Laua mõõdud on 97x57x38cm (laius x sügavus x kõrgus).

Antud hind on lakitud tamme lauaplaadi ja tammepuidust jalgadega lauale.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055