Kirjutuslaud Sonnenblick

462,00 392,70

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja:

Viimase 30 päeva madalaim hind: 369,60

Laost otsas

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Sea üles kodune kontorinurk! Kirjutuslaud Sonnenblick on kompaktsete mõõtmetega stiilne laud, mis ilmestab iga interjööri. Sellise silmapaistva kirjutuslaua taga on lausa rõõm tööd teha!

Lähtuvalt tänapäeva tööelu muudatustest võimaldavad paljud ettevõtted kaugtööd teha ka kodust. Pikalt söögilaua ääres istudes pole mugav tööpäeva läbi viia. Siin kohal ongi hea valida korralik kirjutusluad, mis aitab tööle segamatult keskenduda. Lisaks mahub kirjutuslaud Sonnenblick ka elutoa nurka või külalistetuppa.

Kirjutuslaud Sonnenblick on nutikas valik nii kodukontoriks kui ka õppimiseks, lugemisek või kirjutamiseks. Stiilse välimusega laud on osaliselt valge viimistlusega, osaliselt aga naturaalse tammega. Kirjutuslaud on disainitud mahuka avatud sahtliosaga, kus hoida näiteks sülearvutit, raamatuid jms kui neid parasjagu ei kasuta. Mugav lahtitõmmatav sahtel pakub aga võimalust väiksemad kirjutustarbed ja dokumendid kindlas kohas hoida.

Kirjutuslaud Sonnenblick on stiilne ja praktiline töölaud kodukontorisse!

Mõõdud: 120 x 60 x 75 cm (laius x sügavus x kõrgus)

Tule Tallinna või Tartu kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055