Fotod on illustratiivsed.

Laualamp Bochic

121,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Šikk laualamp Bochic võlub esimesest silmapilgust!

Ta on vaba ning piiranguteta. Ta haarab ning kogub õhus hõljuvat potentsiaali. Ta on julge, elegantne ning väärikas. Ta on loominguline ning unikaalne. Jah, ta on lamp – aga samas on ta midagi palju enamat. Laualamp Bochic paitab silmi ning pakub esteetilist naudingut!

Sisustustrendides teeb endiselt võidukäiku art déco oma julgete geomeetriliste vormide ning omanäoliste detailidega. Ka see šikk laualamp Bochic on iseäranis silmapaistva disainiga, kus kohtuvad ring ja ruut; puit, metall ning keraamika. Esmapilgul eklektilisena näiv kombinatsioon aga töötab ning naelutab endale pilke. 58 cm kõrgune šikk lauavalgusti on ideaalne kaaslane magamistuppa öökapile või elutuppa diivanilauale.

Isku pöörab oma tootevalikus disaintoodetele suurt rõhku. Soovime sellega julgustada eestlasi muutma ka oma kodust interjööri järjest omanäolisemaks ning erilisemaks! Sageli piisab vaid ühest-kahest disaintootest, et anda ruumile täiesti uus ning värske hingamine. Šikk laualamp Bochic on kingitus nii sulle kui su kodule!

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055