Fotod on illustratiivsed.

Laud Matrix I

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Antimikroobsete omadustega lauaplaat on valmistatud spetsiaalse hõbeda tehnoloogiaga. Antimikroobne mööbel takistab aktiivselt mikroobide, bakterite, hallituste, seente ja teiste haigustekitajate levikut, paljunemist ja vähendab nendesse haigestumist.

Kuidas antimikroobne materjal baktereid ja viiruseid hävitab? Lauaplaadi materjali integreeritud hõbe lõhustab haigustekitajat mitmel moel: hõbedaioonid kinnituvad ja lõhuvad haigustekitaja rakumembraani, takistavad selle ainevahetust ja kinnituvad DNA-le, mis kõik kokku takistab bakteri ellujäämist ning paljunemist.

Küsi lisa Isku spetsialistidelt ning loe lähemalt antimikroobsest mööblist siit: https://isku.ee/health

Kontorilauad mängivad suurt rolli kontori üldmulje loomisel. Hea töölaud pakub hulganisti ruumi, mis lisaks arvutile jätab ka piisaval määral vaba tööpinda. Martix I töölaud on suurepärane valik modernsesse kontorisse!

Töölaua valikul tuleks lähtuda selle kvaliteetsusest, ergonoomilisusest ja mitmekülgsusest. Matrix I sarja lauad on vastupidavad, reguleeritavad ja minimalistliku välimusega, sobides hästi nii individuaalseks kui ka rühmatööks.

Kuivõrd kontoritöö on istuva loomuga, siis on oluline, et töötaja saaks vajadusel veidikene istumisasendit muuta. Matrix I töölaua kasutaja saab valida ergonoomiliselt sobiva kõrguse reguleerimisvahemikust 205 mm (st laua kõrgus on muudetav vahemikus 630-835 mm). Töölaua jalad on manuaalselt eraldi reguleeritavad. Lauajalgade reguleerimisosa on varustatud katikuga.

Lihtsa välimusega kvaliteetne töölaud sobitub iga kontori interjööriga. Matrix I sarja lauale saad valida Isku lauaplaatide laia valiku seast kontoriga täpselt sobituvate mõõtudega lauaplaadi kuju. Lauajalad saad valida kas grafitihallid, hõbehallid või kroomitud

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055