Fotod on illustratiivsed.

Laud MyFlow Meeting

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Ergonoomiline ja stiilne tootesari MyFlow on tänu oma hubasusele sobilik nii kontorisse kui ka kodusesse keskkonda.

Laud MyFlow Meeting on silmapaistvalt kauni disainikeelega mitmeotstarbeline laud nii avatud kontorisse, koosolekuruumi kui ka koju. Laua ümarad servad, äärte suunas õhenev lauaplaat ning kergelt kaldus jalad annavad välimusele väljapeetud stiili. Tugevad puidust lauajalad teevad sellest stabiilse laua nii paberite täitmiseks, sülearvutiga töötamiseks kui ka kohtumisteks.

Minimalistlikult stiilne laud MyFlow Meeting on täiuslik just koosolekute pidamiseks või ka töölauaks kodukontorisse. Laua voolujooneline disain on inspireeritud ümaratest kivi vormidest.

Kuna kaugtöö vorm on saamas üha igapäevasemaks nähtuseks ning paljud ettevõtted võimaldavad tööd teha ka kodus, siis MyFlow sarja tooted on tänu oma hubasusele sobilikud ka kodusesse keskkonda. Laiaulatuslik MyFlow sari koosneb kümnetest erinevatest toodetes, mis võimaldavad sadu variatsioone.

Valikus on ka elektriliselt reguleeritava kõrgusega laud MyFlow Office.

Lae alla MyFlow tooteleht siit: MyFlow_catalogue_2022_EST_web

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055