Fotod on illustratiivsed.

Laud MyFlow

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja: Isku

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Ergonoomiline ja stiilne tootesari MyFlow on tänu oma hubasusele sobilik nii kontorisse kui ka kodusesse keskkonda.

Laud MyFlow on silmapaistvalt kauni disainikeelega mitmeotstarbeline laud avalikku ruumi, ooetsaali kui ka kontorisse. Laua ümarad servad ning jala alaosas olev Isku logo annavad välimusele väljapeetud disaini. Tugev metallist lauajalg koos plaadiga teeb sellest stabiilse laua nii paberite täitmiseks, sülearvutiga töötamiseks kui ka kohvitassi hoidmiseks.

Minimalistlikult stiilne laud MyFlow on valikus erinevas suuruses ja kõrguses nii seisulauaks kui ka istumise ette. Tänu oma kergusele hõlpsasti ruumis ringi liigutatav. Laua voolujooneline disain on inspireeritud ümaratest kivi vormidest.

Kuna kaugtöö vorm on saamas üha igapäevasemaks nähtuseks ning paljud ettevõtted võimaldavad tööd teha ka kodus, siis MyFlow sarja tooted on tänu oma hubasusele sobilikud ka kodusesse keskkonda. Laiaulatuslik MyFlow sari koosneb kümnetest erinevatest toodetes, mis võimaldavad sadu variatsioone.

Valikus on kahel jalal laud MyFlow Open Office.

Lae alla MyFlow tooteleht siit: MyFlow_catalogue_2022_EST

Mõõdud:

Laius: 500 / 700 / 1200 mm

Sügavus: 380 / 500 / 700 mm

Kõrgus: 400, 560, 650, 730, 900, 1100 mm

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055