Fotod on illustratiivsed.

Laud Turin

318,00 254,40

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Osaliselt laos, küsi saadavust!

Tootja: Brafab

Viimase 30 päeva madalaim hind: 318,00

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Nutikas aiamööbel, mille väärikas tiigipuu teeb olemise hubaseks – see on laud Turin!

Ümaras ajatu disainiga lauas on kohtunud väärt meistrite töö ja looduse ilu: tiigipuust kokkuklapitav laud on praktiline ja mugav kohvilauake ka väiksemale rõdule ja terrassile. Vali kõrvale näiteks samasse sarja kuuluvad kokkuklapitavad toolid, nende alla üks õuevaip ja oledki hubase istumisnurga loonud!

Naturaalsest tiigipuust laud Turin on nutikalt kokkuklapitav, võimaldades see vajadusel ruumi kokku hoides ära paigutada. Laua puidust pind on töötlemata, kuid seda võib õlitada või peitsida, kui on soov tooni erksust pikemalt säilitada. Naturaalsed materjalid sinu kodus on head nii sinu tervisele kui ka loodusele meie ümber.

Klassikalise joonega laud Turin sobib kokku nii sama sarja teiste toodetega kui ka mõne muu puidust mööbliga. Lisaks võid seda kasutada näiteks rõdul kohvilauana või terrassil söögilauana. Naudi puhkehetki kas üksi või koos lähedastega! Pikemateks suveõhtuteks võib juurde valida veel istumispadja ja pehme pleedi.

Tutvu ka samasse sarja kuuluva käetugedeta ja käetugedega tooli ning pingiga.

Mõõdud: 100 x 74 cm (läbimõõt x kõrgus)

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055