Fotod on illustratiivsed.

Nagi 3Base

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Funktsionaalsus ja modernne disain käsikäes – see on nagi 3Base!

Esmamulje kodust loob esik. See on esimene paik, kuhu siseneme: meie pilk hakkab otsima võimalust, kuhu üleriided riputada. Õnneks on nagi 3Base tänu oma moodsale välimusele silmapaistev! Kolmeharuline nagi võimaldab ka suuremal perekonnal või sõpradel/tuttavatel kõik üleriided kenasti riputada. Rohkete konksudega riidepuu on küll minimalistlik, kuid äärmiselt funktsionaalne valik just kitsamasse esikusse.

Lisaks ülerõivastele võib nagile riputada ka salle, mütse, kotte jne, sest tugev metallraam toetub stabiilsele metallist ümarale alusele. Nagi 3Wall on valikus üleni mustana või kaheosalise must-valge viimistlusega. Nägus nagi sobib nii keset ruumi tähelepanu keskpunkti kui ka varjatumalt toa nurka.

Vali juurde ka samasse sarja kuuluv seinanagi 3Wall eraldi kübarate ja kaabude jaoks või hoopis laste ülerõivastele!

Mõõdud: 40 x 40 x 177 cm (laius x sügavus x kõrgus)

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055