Fotod on illustratiivsed.

Nagi Pukki / saalinäidis

226,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tarneaeg kuni 1 nädal

Tootja:

Laos

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Nooruslikult mängulise disainiga nagi Pukki kaunistab nii kodu kui kontorit!

Riidenagi võib täita küll väikest, kuid selle eest väga olulist rolli: see on esimene objekt, mille suunas ruumi sisenedes liigutakse. Olgu selleks avalik ruum, kontor või oma kodu – üleriided on viisakas jätta nagisse ootele. Mis oleks veel parem koht mantile, kui üks nägus ja stiilne nagi Pukki!?

Lustliku välimusega metallist nagi Pukki üldmulje võib olla õhuline, kuid tegu on stabiilse ja vastupidava konstruktsiooniga. Nutikalt lahendatud disain meenutab küljelt vaadates x-tähte. Modernne riidenagi on varustatud kuue metallist konksuga ning võimaldab mugavalt riputada ka riidepuud. Ideaalselt sobitub näiteks metallist riidepuu Hangeri. Nagi Pukki on saadaval ka väikemana ehk kolme konksuga.

Ristkülikukujuline plaat annab nagile stabiilsuse ning võimaldab seda kasutada ka näiteks toasusside alusena. Nagi Pukki on valget tooni.

Mõõdud: 60 x 30 x 168 cm (laius x sügavus x kõrgus)

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055