Fotod on illustratiivsed.

Nurgadiivan Venice 237 x 237 cm

From 2 066,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 6-10 nädalat

Tootja: Ermatiko

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Kui sa oled tüdinenud rahuldumast kõige igapäevase, argise ning üldisesse massi sulanduvaga, siis meil on midagi täpselt sulle – meil on diivan Venice! Uude kollektsiooni kuuluvast Venice’ist õhkub vabadusejanu, loomingulisust ning innovaatilisust. Usu, sellest saab sinu (ja tõenäoliselt kõikide su pereliikmete, sõprade, tuttavate…) uus lemmikpaik!

Kõige esimese asjana üllatab Venice vormiga: nii istumispatjade kombinatsioon, käetoed kui kogu tervikpilt mõjub äärmiselt värskendavalt ning omanäoliselt. See diivan on läbimõeldud kuni pisemate õmblusdetailideni välja. Venice on eriline diivan erilistele inimestele.

Kas olete tähele pannud, et kui on valida istumiskoht tugitoolis või diivanil, siis enamik inimesi valib tugitooli? Me kõik teame, et tugitooli kõrge seljatugi ning keha toetav polsterdus pakuvad ootuspäraselt mõnusat toetust ning lõõgastust. Diivan Venice on aga nagu kolm tugitooli kokku liidetuna!

Diivan mahutab väga mugavalt istuma kolm täiskasvanud inimest, igaühele on olemas täpselt tema keha kuju järgiv toetuspind kuni peani välja. See on maksimaalne lõõgastus, mida üks diivan suudab pakkuda! Skandinaavialikku heledat värvigammat järgiv tammepuidust jalgadega diivan sobib ka mistahes interjööri, olgu tegemist urbanistliku linnakodu või naturaalset joont hoidva maakoduga.

Venice tootesarja kuuluvad ka tugitool ja tumba ning erinevas suuruses diivanid.

Kangas

Diamond 401, Divine 07, Eros 16 sand, Eros 27 soft silver, Milton 03, Milton 19, Napoli 24, Orinoco 24, Orinoco 37, Sublim 01, Sublim 05

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055