Fotod on illustratiivsed.

Päevatekk Livia

375,00 318,75

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 1-3 nädalat

Tootja: Lennol

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Kaunis kodu on tõenäoliselt enamiku inimeste soov. Kaunidus hõlmab mitut erinevat asja – nii välimus, asju, aga ka inimsuhteid ja armastust. Kodusoojuselgi on ju mitu erinevat tasandit, tegemist ei ole ainult füüsilise soojusega.

Selleks aga, et kodus valitseks harmoonia, armastus ja tolerantsus, on vaja ka harmoonilist ja ilusat õhustikku. Siin tuleb mängu dekoratiivesemed ja sisekujundus, sest need on ruumiloomisel suureks toetajaks.

Päevatekk Livia lisab interjööri luksuslikku looduslähedast tunnetust. Lisaks visuaalsele harmooniale, teeb see ka jahedamad õhtud diivanil soojemaks ning täidab päevasel ajal voodi peal dekoratiivset eesmärki. Tegu on igati hubase meeleolutekitajaga!

Kahte pidi kasutatav päevatekk Livia on hallikat-beeži tooni, mis vaatamata kanga kergusele on aga vastupidav ja kvaliteetne.

Materjal: 76% viskoos, 33% lina. Sisu 200 g taaskasutatud polüester.
Pesemine: keemiline puhastus

Mõõdud: 250 x 260 cm

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055