Fotod on illustratiivsed.

Päikesevari Trieste

207,00 175,95

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tarneaeg kuni 1 nädal, Osaliselt laos, küsi saadavust!

Tootja: Brafab

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Muretud hetked värskes õhus päikese ja vihma eest – päikesevari Trieste!

Kellele meist ei meeldiks iga vaba hetke suvisel ajal värskes õhus veeta?! Teatavasti võib aga liigne päike mõjuda kõrvetavalt ning sellepärast ongi ka meie kliimas vajalik lisaks mööblile paigutada terrassile ka üks korralik päikesevari. Selle alla saad nii liigse UV-kiirte või vihma eest peitu pugeda ning jätkuvalt värskes õhus lugeda, mõtiskleda või perekonnaga hõrke roogi süüa.

Kvaliteetne päikesevari Trieste on valmistatud vastupidavast materjalidest ja on seetõttu kauakestev. Varju konstruktsioonid on FCS sertifikaadiga puidust. Vari ise on tehtud ilmastikule vastupidavast polüesterkangast paksusega 250 g/m². Elegantne pruunikat tooni vari on nurkadest tugevdatud kontrastse heledama kangaga.

Kaheosaline varjujala osa võimaldab seda ka nurga alla kallutada – nii võid kindel olla, et saad selle ka madalama päikese ette sättida. Varju avatust saab reguleerida nöörist. Päikesevarju Trieste saab kasutada kas lauale kinnitatult või maapinnale asetatult. Parimaks raskuseks on varjujalg Brage.

Päikesevarju enda kaal on 6,6 kg. Suvised hetked saad muretult veeta, sest liigse kuumuse ja vihma eest kaitseb sind päikesevari Trieste.

Mõõdud: 250 x 235 cm (läbimõõt x kõrgus)

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055