Fotod on illustratiivsed.

Pink Memphis hele

183,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 6-10 nädalat

Tootja: Rowico

Viimase 30 päeva madalaim hind: 146,40

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Asendamatu abimees esikus on kindlasti üks praktiline pink!

Pink Memphis on stiilne ja vajalik, et muuta meie elu veidike lihtsamaks. Enam ei pea ebamugavalt kükitama või kummardama, et jalanõusid jalga saada. Pink Memphis pakub pehmendusega istumisalust, et muretult jalanõusid sättida. Kompaktse mõõtmega pink mahub ka kõige väiksemasse esikusse, kuid sobib sisustamiseks tegelikult igasse tuppa.

Musta tammepuidust raamiga pink Memphis on kaetud halli kangaga, tehes sellest silmapaistva ja stiilne sisustuselemendi. Selline pink leiab kasutust nii linnakodus kui ka maamajas, kus alatihti on vaja kummikuid enne aeda minekut jalga tõmmata. Mugav istumisalus kuhu enne lahkumist korraks toetuda. Tugeva puidust raamiga pink on paraja kõrgusega ning varustatud keskel lisa toega.

Aegumatu stiiliga praktiline pink Memphis on valikus ka mustaks peitsitud tammest raamiga.

Mõõdud: 80 x 40 x 45 cm (laius x sügavus x kõrgus)

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055