Põrandalamp Boijo

587,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tarneaeg kuni 1 nädal

Tootja: Envy Lighting

Viimase 30 päeva madalaim hind: 498,95

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Stiilsed elemendid rikastavad interjööri omapäraga!

Modernne põrandalamp Boijo sobib just urbanistliku meeleolu loomiseks. Valgusti põnev välimus pakub silmailu ka päevasel ajal.

On olemas kahte sorti põrandavalgusteid: neutraalsed, isegi tagasihoidlikud valgustid, mille põhifunktsiooniks on teha korralikult oma tööd ehk valgustada soovitud ala… Ja siis on erilised, karakteriga lambid, mis lisaks valgustamisele annavad ruumile lisaväärtust. Modernne põrandalamp Boijo kuulub kahtlemata teise kategooria valgustite hulka.

Kahtlemata annab unikaalne ja stiilne valgusti oma panuse atmsofääri kujundamisel. Paiguta lamp Boijo elutuppa diivani kõrvale, esikusse või magamistuppa kummuti lähedusse. Julget rohelist tooni keraamiline valgusti on kombineeritud tammepuidust elementidega. Modernne lamp tipneb naturaalset beeži tooni ümara kupliga.

Biojo sarja kuulub ka sarnane laualamp – komplekteeri neid koos, et luua harmoooniline ja stiilne sisustus!

Mõõdud: 50 x 172 cm (läbimõõt x kõrgus)

Tule Tallinna või Tartu kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055