Fotod on illustratiivsed.

Põrandalamp Spiral

598,00 478,40

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja: Envy Lighting

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Moodsa interjööri ei loo ainuüksi mööbel, vaid ka väiksemad detailid. Põrandalamp Spiral on stiilne valgusti, mis paistab silma just omapärase disainijoonega.

Puhtas ja lihtne disainikeel võib teinekord rohkem kõneleda kui ülepakutud detailidega esemed. Spiral sarja kuuluvad valgustid on põneva kujundusega, tekitades spiraalselt põleva lambi efekti. Naturaalsest puidust kuppel on silinderjas ning koostöös musta metallist raamiga loob eheda näite kaasaegsest disainist. LED-lamp annab ühtlase puhta valguse, mille foonil on hea lugeda, kirjutada, muud pisemat käsitööd teha või lihtsalt kohtade valgustamieks.

Põrandalamp Spiral on sihvakas iseloomuga valgusti modernset stiili armastavale sisustajale. Tänu minimalistlikule joonele võib sellele koha leida ka kontoris, naturaalne puit lisab aga kogu välimusele sooja nüansi.

Loodusest ja valgusest inspireeritud sari tunnustab naturaalseid materjale, mis lisavad ruumi harmoonilise hõngu. Puidu soojus, kivi tugevus ja kanga õrnus on need märksõnad, mida on Portugalist pärit Envy Lighting toodete disainimisel kasutatud. Naturaalsus on üha tugevamalt leidmas tagasiteed meie kodusesse keskkonda, täites selle hubasuse ja valgusega!

Sobita juurde ka samasse sarja kuuluvad laualamp, väiksem ja suurem laelamp ning saad harmoonilise interjööri kogu ruumis!

Mõõdud: 30 x 190 cm (läbimõõt x kõrgus)

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055