Fotod on illustratiivsed.

Prima laud

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Prima-sarja tooted on mõeldud eel- ja algkoolidele, gümnaasiumitele ja kutsekoolidele. Ergonoomikale ja mugavusele pööratakse erilist tähelepanu. Erinevad materjalid võimaldavad mitmekülgset kasutamist vastavalt vajadusele.
Erinevad materjalid ning lauaplaatide suurused võimaldavad toodete kasutamist erinevatest vajadustest johtuvalt.

Prima sahtliga laud 1128

Algastme lauad 3-5 aste. Massiivkasest sahtel. Sahtli mahtuvus 26L. Lauaplaat on laminaadist. Plaat kallutatav 6 kraadi. Lauaplaadi mõõt 650×500 mm.

Prima sahtliga laud 1132

Algastme lauad 3-5 aste. Massiivkasest sahtel. ABS-servakant. Sahtli maht 30L. Plaat kallutatav 8, 12 ja 16 kraadi. Plaadi mõõdud 650×580 mm.

Prima kinnise plaadiga laud 1130

Astmed 3-5 ja 5-7. Kuumtöötlusega vormi valatud 4 mm polüuretaan servakandiga laminaatplaadid, kas kase- või pöögi tooni. Saadaval ka massiivkasest plaadiga. Plaat ei ole kallutatav. lauaplaadi mõõdud 700×500 mm.

Prima kallutatava plaadiga laud 1131

Astmed 3-5 ja 5-7. Valuservaga kase- või pöögi laminaadist lauaplaadid. Lauaplaati on võimalik kallutada kas 8, 12 või 16 kraadi.

 

Kõikidel laudadel on ümarad servad vältimaks enda ära löömist nurkade vastu. Sahtlitega laudadel on turvahinged, mis takistavad sõrmde jäämist sahtli vahele. Laua jalgade otstes on põrandat mitte määrivast materjalist otsikud. Kõikide laudade kõrgust saab reguleerida.

Laudade mõõdud on kokkusobivad vastavamõõduliste Prima toolidega.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055