Sadultool Activa 3

376,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tellimisel, küsige pakkumist

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Tundide kaupa paigal istumine väsitab ka kõige treenituma ning vastupidavama keha. Sadultool Activa 3 annab kehale liikuvuse ja vabaduse!

Sadultool Activa 3 võimaldab laua taga tööd teha loomulikus asendis, tagades igakülgse dünaamilisuse. Tänu aktiivsele istumisele teeb keha pidevalt tööd, parandades nii rühti ning välistab lihaspingeid. Tänu liikumisvõimalusele saab energia kehas vabamalt voolata ning püsime erksana kogu päeva. Sadultool Activa 3 tagab hea enesetunde ning tänu paremale keskendumisvõimele saavad tööülesanded ka kiiremini tehtud.

Tänu reguleerimismehhanismile saab tooli asendit kohandada iga töökoha jaoks – istu laua taga kasvõi pooleldi püsti seistes! Kuna iga inimene on erinevat kasvu ning kehaehitusega, siis võimaldab sadultool Activa 3 reguleerida lisaks istmekõrgusele ka seljatoe kaldenurka ning kõrgust. Nii on tagatud keha toestav istumine, andes samal ajal vabadust liikumiseks. Aktiivne istumisasend aitab rühti hoida, vähendab seljavalusid ning parandab vereringet.

Liikumist võimaldav sadultool Activa 3 on trendikas, mugav ja funktsionaalne töötool nii kontorisse kui ka kodukontorisse. Eriti soovitatav on see just loovinimestele või kõigile neile, kes hindavad stiili ja ergonoomikat.

Vastavalt erinevatele funktsioonidele ja vajadustele on Activa sarjas kolm erinevat seljatuge – pikema seljaosaga, lühema seljaosaga ning laiema seljaosaga. Lisaks on võimalik juurde valida ka kroomitud jalarõngas, millel jalgu mugavalt puhata. Valikus on erinevat tooni kangaid kui nahka. Küsi kindlasti lisa! Sadultool Activa mõõdud on toodud juuresoleval pildil.

Kohaletoimetamine
Tule kauplusesse järgi - TASUTA
E-poe ost üle 600€ - transport TASUTA*
E-poe ost alla 600€ - transport Tallinn ja Viimsi 39€*; ülejäänud Eesti 59€*

*Kehtib vaid e-poe kaudu sooritatud ostudele. Kuller toimetab kauba maja välisukseni. Ei sisalda paigaldust.

Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055