Fotod on illustratiivsed.

Söögilaud Eminence valge/tamm

1 555,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 6-10 nädalat

Tootja: Connubia

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Mitmekülgne söögilaud Eminence – sobiva laua valimine pole ealeski nii lihtne olnud!

Söögilaua valimine võib teinekord päris keeruliseks osutada. Ideaalse laua otsimisel tõuseb mitmeid küsimusi: Mis materjal valida? Mis värvitoon? Kui suur? Pakume sulle lihtsat lahendust! Saa tuttavaks – mitmekülgne söögilaud Eminence!

Disainilt äärmiselt minimalistliku söögilaua teevad ainulaadseks valikulised detailid. Mitmekülgne söögilaud Eminence annab laua soetajale võimaluse kombineerida oma kodu interjööriga täpselt sobituva laua.

Unusta kuumakahjustused söögilaual! Mitmekülgne söögilaud Eminence on keraamilise lauaplaadiga, mis on valmistatud uudsest kraapimiskindlast keraamilisest kivist. Tegu on nii vinge materjaliga, et see kannatab hästi kuuma potti ilma, et see kahjustuks! Soovi korral saad valida hoopis laminaat- või klaasplaadi. Pole kahtlustki, et klaasplaat lisab ruumile avarust ja õhulisust.

Söögilaud Eminence on kvaliteetne itaalia disainerite loodud laud, mis toetub tugevale tammepuidust jalgadele, tehes sellest vastupidava ja stabiilse aluse.

Lauale lisab mitmekülgsust asjaolu, et seda on võimalik soovi korral pikendada lausa 50 cm võrra. Hõlpsa liigutusega saab 160 cm pikkusest lauast 210 pikkune laud, mille ümber saab istuda ka suurem sõpruskond. Suurepärane valik avarasse söögituppa!

Antud hind on valge lauaplaadi ja tammepuidust jalgadega mudelile.

Mõõdud: 160/210 x 90 x 75 cm (laius x sügavus x kõrgus)

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055