Söögilaud Odense 115 cm

393,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, küsige pakkumist

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Ümmargune söögilaud on koht, kuhu koguneb terve pere. Koos alustatud hommikusöök või päeva kokkuvõtvad õhtusöögid on väärtus, millesse tasub panustada. Need on hetked, mil lapsed õpivad söögikultuuri, viisakat vestlust ja tekib mõnus side terve pere vahel. Söögilaud peab olema kvaliteetne, piisavalt suur ja vastu pidama pikki aastaid.

Söögilaud ei pruugi olla ainult perele mõeldud. Õhtusöögid sõpradega või hilised pühapäevased hommikusöögid naabritega on ilusad mälestused terveks eluks. Õige ümmargune söögilaud pakub söömisruumi paljudele inimestele, sest lisaks söömisele jäädakse sageli söögilaua taha ka juttu ajama ja aega nautima.

Retrostiilis Odense söögilaud on ilusa kujundusega ning hoolikalt disainitud. Tänu läbimõeldud lahendusele on see ideaalsete mõõtudega väiksema suurusega kodusse  – 115 cm läbimõõduga ümmargune laud mahutab ilusti 4, vajadusel 6 inimest ümber. Lauaplaadi materjal on MDF. Erilise disainiga lauajalad on tehtud kvaliteetsest massiivpuidust, et need hoiaksid lauda kindlalt paigal ega laseks kõikumist sisse.

Vahet pole, kas kasutad lauda uhketeks õhtusöökidest või hubasteks hommikusöökideks pere seltsis, töölaua või teejoomise kohana, korralik ja stiilne laud on silmailuks igal juhul. Odense söögilaua muudavad täiuslikuks samas stiilis Odense söögitoolid.

Odense söögilaud on valikus 5 viimistlusega: naturaalne tamm, must, valge, nordic-valge ja smoked-pruun. Lisaks ümmargusele söögilauale on valikus ka väiksem ja suurem kandiline söögilaud.

Komplekteeri Odense söögilaud samasse sarja kuuluvate söögitoolidega, nii saad luua ühtselt stiilse söögitoa komplekti.

Antud hind on söögilauale kasepuidust jalgadega valgeks värvitud MDF lauaplaadiga.

Mõõdud: Ø 115 cm

Kohaletoimetamine
Tule kauplusesse järgi - TASUTA
E-poe ost üle 600€ - transport TASUTA*
E-poe ost alla 600€ - transport Tallinn ja Viimsi 39€*; ülejäänud Eesti 59€*

*Kehtib vaid e-poe kaudu sooritatud ostudele. Kuller toimetab kauba maja välisukseni. Ei sisalda paigaldust.

Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055