Söögilaud Odense 150x90cm

From 489,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg üle 10 nädala

Tootja: Pohjanmaan

Puhasta

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Söögilaud on koht, kuhu koguneb terve pere. Koos alustatud hommikusöök või päeva kokkuvõtvad õhtusöögid on väärtus, millesse tasub panustada. Need on hetked, mil lapsed õpivad söögikultuuri, viisakat vestlust ja tekib mõnus side terve pere vahel. Söögilaud peab olema kvaliteetne, piisavalt suur ja vastu pidama pikki aastaid.

Söögilaud ei pruugi olla ainult perele mõeldud. Õhtusöögid sõpradega või hilised pühapäevased hommikusöögid naabritega on ilusad mälestused terveks eluks. Õige söögilaud pakub söömisruumi paljudele inimestele, sest lisaks söömisele jäädakse sageli söögilaua taha ka juttu ajama ja aega nautima.

Retrostiilis Odense söögilaud on ilusa kujundusega ning hoolikalt disainitud. Tänu läbimõeldud lahendusele on see ideaalsete mõõtudega keskmise suurusega kodusse – suurepäraselt pikk (150cm) ja parajalt sügav (90cm), mahutades 6-8 inimest ilusti ümber laua. Lauaplaadi materjal on MDF. Erilise disainiga lauajalad on tehtud kvaliteetsest massiivpuidust, et need hoiaksid lauda kindlalt paigal ega laseks kõikumist sisse.

Vahet pole, kas kasutad lauda suurteks ja uhketeks õhtusöökidest või hubasteks hommikusöökideks pere seltsis, töölaua või teejoomise kohana, korralik ja stiilne laud on silmailuks igal juhul. Odense söögilaua muudavad täiuslikuks ka samas stiilis Odense söögitoolid.

Odense söögilaud on valikus 5 viimistlusega: naturaalne tamm, must, valge, nordic-valge ja smoked-pruun. Lisaks ümmargusele söögilauale on valikus ka väiksem ja suurem kandiline söögilaud.

Komplekteeri Odense söögilaud samasse sarja kuuluvate söögitoolidega, nii saad luua ühtselt stiilse söögitoa komplekti.

Antud hind on söögilauale lakitud kasepuidust jalgadega ja lauaplaat MDF valgeks värvitud. Kui soovid muu värvi viimistlusega, küsi pakkumist!

Mõõdud: 150 x 90 cm

Jalad

Kask must, Kask valge, Must peitsitud tamm, Nordic tamm, Smoked tamm, Tamm lakitud, Tiigi värvi peitsitud tamm

Lauaplaat

Lakitud tamme spoon/MDF, Must laminaat MDF, Must peitsitud tamme spoon/MDF, Nordic tamme spoon/MDF, Smoked tamme spoon/MDF, Tiik peitsitud tamme spoon/MDF, Valge laminaat MDF, Valge värvitud MDF

Tule Tallinna või Tartu kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055