Fotod on illustratiivsed.

Tool Matti

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja: Isku

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Kui ruum vajab sisustamist kümnete toolidega, siis on oluline silmas pidada, et toolid hõlmavad suure osa ruumi pindalast, mistõttu pole enam tegu pelgalt istumisasemetega, vaid silmapaistva osaga ruumi sisekujundusest. Tool Matti pakub lisaks istumismugavusele ka silmailu!

Juha Lätti disainitud tool Matti paistab silma minimalistliku ent funktsionaalse disainiga. Tooli muudavad eriliseks pisidetailid. Selle peenike metallraam lisab ruumile urbanistlikku hõngu ja õhulisust. Tooli istumisala on lai, võimaldades istujal end mugavalt tunda ka külg-külje kõrval istudes. Valik on sinu, kas lased polsterdada ja kangaga kata nii seljatoe kui ka istmeosa või siis eraldi ainult istmeosa või seljaosa. Metalljalad on varustatud pehmendustega, et mitte rikkuda kaunist põrandaviimistlust.

Tool Matti on kaalult ülimalt kerge, võimaldades selle asukohta vaevata muuta. Selle disain on loodud spetsiaalselt tooli lihtasti virnastamiseks, et vajadusel need kompaktselt panipaika ladustada või et hõlbustada ruumi koristamist. Tooli mõõdud on 48x51x82 cm (Laius x Sügavus x Kõrgus).

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055