Fotod on illustratiivsed.

Tool OMP KLC kelkjalaga

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 6-10 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Itaalia disain ja kvaliteet, mis tänu oma ergonoomikale on eelistatuim valik just avalikku ruumi!

OMP KLC sarja kuuluvad tooted on polüpropüleenist toolid tugeval metallist raamil, mis on varustatud plastikust kaitsetega põranda kriimustuse ja libisemise vastu. Klaaskiuga tugevdatud tool on valatud ühes tükis ning teeb sellest eriti vastupidava eseme just avalikku ruumi: õppeasutused, kontorid ja kohvikud. Puhtad ja selged jooned ning ümarad nurgad teevad neist stiilselt praktilised sisustustooted igasse interjööri. Tänu laiale värvivalikule leiab kindlasti sobiva lahenduse igasse ruumi. Kõik toolid on võimalik soovi korral varustada istmepehendusega.

Tugev terasest jalaraam on kelgukujuline, mis lisab kogu raamile ekstra tugevuse. Valikus on ka tavapärane nelja jalaga raam ning käetugedega versioon. Õppeklassidesse kasutamiseks saab juurde valida ka mugava kirjutusaluse. Kergekaalulised toolid on lihtsasti ruumis ringi liigutatavad ning hoiustamiseks või koristamise ajaks mugavalt üksteise otsa virnastatavad. Ergonoomiline tool OMP KLC on vastupidavast plastikust tool nii kohvikusse, büroosse kui ka kooli.

Valikus on ka kõrgel jalaraamil baaritool OMP KLC. Tutvu ka spetsiaalselt õppeasutustesse loodud tooliga OMP KLC EDU.

Tooli OMP KLC istumiskõrgus on 46,3 cm.

Mõõdud: 52,0 x 51,7 x 81,3 cm (laius x sügavus x kõrgus)

Lae alla põhjalik tootekaart OMP KLC siit.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055