Fotod on illustratiivsed.

Töötool Salli

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Tihtipeale kipume unustama, kui kurnav on keha jaoks istuda pikki tunde vales asendis, ent usinalt ja süvenenult tööd tehes ei pruugi me isegi märgata oma keha asendit, et seda vahepeal korrigeerida. Seetõttu on äärmiselt oluline valida töötool, mis toetab õiges asendis istumist ning hoiab meele ja keha reipana. Salli sadultoolid on parim valik, kui väärtustad oma tervist!

Töötool Salli on äärmiselt funktsionaalne, mis peegeldub ka selle disainis. Tegu on väiksemõõdulise ja kompaktse tooliga, mille sadulaosa on mõnusalt pehmendatud. Tööpäeva lõppedes saad tooli hõlpsasti laua alla lükata, andes ruumile puhtama ja avarama mulje. Toolijalg on varustatud viie rullikuga, et muuta riiuli ja töölaua vahel laveerimine eriti mugavaks.

Töötamine pole ealeski nii mugav olnud! Sadulatoolide ainulaadsus peitub asjaolus, et see ei luba tooli kasutajal istudes kössitada. See tool toestab istujat nõnda, et istumisasend on ilma vähemagi pingutuseta õige ja töösooritust toetav. Lisaks on võimalik reguleerida istmealusest kangist tooli kõrgust ning soovikorral töötada poolpüsti kaotamata tööefektiivsust ja tundmata väsimust.

Saadaval on mitmeid erimudeleid Salli sadulatoolist. Vaata pilte ja vali välja oma vajadustele kõige paremini vastav töötool!

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055