Tugitool Combi

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg üle 10 nädala

Tootja: Isku

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Nutikad esemed muudavad meie igapäeva elu lihtsamaks ja mugavamaks. Sari Combi, nagu nimigi ütleb, annab lõpmatul hulgal kombineerimisvõimalusi.

Avalikku ruumi ja kontorisse sobituv sari Combi võlub oma minimalistlikult modernse disainiga. Moodulitest koosnevad mööbliesemed saab just vastavalt vajadusele kokku komplekteerida, loomaks täiuslikult harmoonilise interjööri. Tänu moodulutele pakub sari mitmekülgseid võimalusi igasse ruumi.

Tugitool Combi võib kokku moodustada nii käetugedega kui ilma, valides jalaks klassikalised metallist või puidust jalad või hoopis moodsa trompetjala. Rohkelt valikuvõimalusi pakkuv Combi sari võimaldab isikupärase sisustusalase lahenduse leida igasse avalikku ruumi. Leia sobivaim kattematerjal Isku standardsete pehme mööbli kangaste seast.

Combi sarja kuuluvad tumba, nelja jala või trompetjalaga tugitooli moodul, kahe- ja kolmekohaline diivanimoodul, mida kõiki saab kasutada nii üksikult kui ka omavahel kombineerides.

Tugitooli mõõdud:
Laius: ilma käetugedeta 1260 mm, koos käetugedega 1350 mm, koos nurgaga: 1920 mm
Sügavus: 660 mm
Kõrgus: 750 mm
Istme kõrgus: 440 mm

Materjalid:
Metallist jalad: valge, must või kroom
Puidust jalad: naturaalne tamm, valge või must peits
Kangad: ISKU standardkangad

Lae alla inglisekeelne Combi tootekaart siin

Tule Tallinna või Tartu kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055