Fotod on illustratiivsed.

Tugitool Sandkorn

693,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Osaliselt laos, küsi saadavust!

Tootja: Brafab

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Pole tähtsust, kas eelistad hommikuti üksi terrassil kohvi juua või hoopis õhtuti külalistega maast ja ilmast jutustada – tugitool Sandkorn loob mugava olemise!

Klassikaline rotangstiilis mööbel on saanud kaasaegselt puhtad ja selged jooned ning tulemuseks ongi lopsakate istmepatjadega nägus tugitool Sandkorn. Tänu tehislikule materjalile püsib rotang kaunis aastaid, vajamata seejuures suuremat hooldust, kui lihtsalt aeg-ajalt niiske lapiga pühkimist või harjamist pehme harjaga. Pärast hooaja lõppu säilita mööbeö aga kuivas ja soojas siseruumis.

Heledat tooni istmepadjad on valmistatud olefin-kangast, mis on just sobilik õues kasutamiseks. Paiguta tooli juurde mõni kohvilaud või sobita see muu rotangstiilis diivani juurde. Hubase ja maalähedase tunnetuse loob tugitool Sandkorn pruunikas rustikaalne värvitoon.

Tugitooli istumiskõrgus on 46 cm. Vali kõrvale näiteks samasse sarja kuuluv suurem või väiksem tiigipuust diivanilaud.

Mõõdud: 90 x 89 x 90 cm (laius x sügavus x kõrgus)

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055