Fotod on illustratiivsed.

Tugitoolvoodi Chic

From 1 004,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja: Pohjanmaan

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Kui diivan on loodud jagamiseks, siis tugitool on see koht, kus saab nautida iseolemist. Multifunktsionaalsed mööbliesemed on aga muutumas aina populaarsememaks – saage tuttavaks, tugitoolvoodi Chic!

Tihti leiame end olukorrast, kus tahaksime kaugemalt külla tulnud sõbrad-sugulased enda juurde ööseks majutada, kuid ekstra tuba selle jaoks puudub. Tugitool, mis käib lahti voodiks, kõlab ju ideaalse valikuna!

Vaata tutvustavat tootevideot allpool:

Tugitoolvoodi Chic on põhjamaiselt minimalistliku stiiliga mööbliese, mis lisaks praktilisusele on ka väga nägus element igas elutoas. Iseloomulike väljatoodud õmblustega tugitoolvoodi Chic kuulub samanimelisse sarja, mis on Isku klientide seas saanud läbi aastate üheks eelistatuimaks. Mugav tugitoolvoodi Chic avaneb lihtsa liigutusega istumisasemest voodiks, mille pehme madrats garanteerib külalisele sügava une.

Modernse välimusega diivan Chic on valikus erinevatekangaste või nahast kattega, nii leiab igasse interjööri sobivaima tooli. Samanimelisse sarja kuuluvad veel kolmekohaline diivan  ja diivanvoodi ning nurgadiivan, tugitool ja nurgadiivanvoodi. Chic sarja tooteid omavahel komplekteerides saate luua harmooniliselt tervikliku elutoa.

Komplekteerides tugitoolvoodi Chic sama seeria teiste toodetega, saate luua tervikliku ja harmoonilise elu sisustuse.

Mõõtmed: 96 x 88 x 102 cm (laius x sügavus x kõrgus)
Voodiosa mõõtmed: 76 x 205 cm

Kangas

Dellux 13 griffin, Diamonds 588, Elegant 03, Elegant 17, Inspira 310, Luna 15 Silver, Luna 35 Graphite, Luxor 01, Luxor 86, Luxor 96, Salla 458, Vento 01, Vento 21, Vento 29, Yedi 862

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055