Fotod on illustratiivsed.

Vaip Aitta 140 x 200 cm

127,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tootja: Finarte

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Jätkusuutlik tootmine säästab loodust ja loob loomuliku elukoeskkonnas, milles on  hea viibida. Taaskasutatud materjalidest käsitööna valminud vaip Aitta on aegumatult stiilne põrandakate!

Aitta sarja vaibad on loodud kahe auhinnatud Soome disaineri Saana ja Olli poolt. Arhitektuurist inspireeritud mustriga vaip on šikk põrandakate nii linnakorteris kui maamajas. Looduslikud värid ja käsitsi joonistatud mustrid teevad igast vaibast ainulaadse teose. Tegu pole vaid põrandakattega, vaid lisaks ruumi hubasuse tekitajaga. Looduslikust materjalist Aitta kollektsioon on taaskasutatud ja ümbertöödeldud puuvillast, panustades seega oluliselt loodussäästlikku tulevikku. Vaibad on käsitsi valmistatud India elukutseliste käsitööliste poolt.

Vaipu on saadaval kolmes värvitoonis: naturaalne valge, helehall ja tumehall. Erinevas suuruses naturaalsest materjalist vaip sobib täiuslikult ka näiteks terrassile, kus hommiku tõusvat päikest tassikese kohviga paljajalu tervitada.

Puuvillast vaip tundub jala all loomulik ning pakub suvisel ajal mõnusat jahutust, külmal ajal aga soojust. Vaipa võib hooldada keemiavabalt ning käsitsi loputades kuni 30-kraadise veega. Tihtipeale piisab ka niiske lapiga pleki eemaldamisest.

Mõõdud: 140 x 200 cm

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055