Fotod on illustratiivsed.

Vaip Kievari 90 cm

24,00 19,20

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tootja: Finarte

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Naturaalsed materjalid loovad meeldiva õhkkonna, kus on hea viibida! Puuvillast vaip Kievari leiab kasutust nii linnas kui maakodus.

Kievari sarja vaibad on kahe tunnustatud Soome disaineri Saana ja Olli poolt loodud. Need käsitsi joonistatud geomeetriliste mustritega põrandakatted on mängulised ent ajatult klassikalise stiilitunnetusega. Põneva optilise illusiooni loov vaip pole pelgalt põrandakate, vaid loob sisustuses ühtse terviku tunnetuse ja teeb ühest alast “ruumi”. Looduslikust materjalist Kievari kollektsioon on taaskasutatud ja ümbertöödeldud puuvillast, panustades seega oluliselt loodussäästlikku tulevikku. Vaibad on käsitsi valmistatud India elukutseliste käsitööliste poolt.

Vaipu on saadaval kahes värvitoonis: valged mustrid halli põhja peal või must muster naturaalse valge põhjal. Erinevas suuruses vaibad leiavad kasutust nii linnakodus kui ka maamajas pea igas ruumis.

Puuvillast vaip tundub jala all loomulik ning pakub suvisel ajal mõnusat jahutust, külmal ajal aga soojust. Vaipa võib hooldada keemiavabalt ning käsitsi loputades kuni 30-kraadise veega. Tihtipeale piisab ka niiske lapiga pleki maha hõõrumisest.

Mõõdud: 60 x 90 cm

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055