Fotod on illustratiivsed.

Valik LUHTA sisustustooteid

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Iga sisekujundus, olgu selleks kodu, kontor, avalik ruum või büroo, koosneb pisidetailidest. Ühes stiilis, kokkusobituvad ja läbimõeldud nüansid loovad tervikpildi, mis muudab kodu hubasemaks, kontori ja büroo professionaalsemaks ja avaliku ruumi praktiliseks.

LUHTA pakub väga põnevaid paberist punutud korve, mida sisekujunduses kasutada. Need sobivad erinevatesse ruumidesse – elutuba, köök, sanitaarruumid, magamistuba, kodukontor. Mitmetes erinevates värvides ja suurustes korvidel on lai kasutuspind ja tänu sellele on need toredalt praktilised esemed.

Selleks, et sisustuses oleksid asjad komplektis, on kaval need valida ühe tootja poolt. Nii on stiil sama, tooted sobituvad omavahel ideaalselt kokku ning kõik on rahul.

Luht pakub igal hooajal uues valikus paberist punutud korve.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055