Kontorid nagu ulmefilmides

Tänapäeva avatud kontorite buum on müüki paisanud hulga futuristliku välimusega funktsionaalseid akustilisi kaste ja kabiine, mida saab kasutada privaatseteks vestlusteks ning kolida kerge vaevaga ühest kohast teise.

Üheks selliseks näiteks on Framery akustilised kabiinid, mis veel Eestis tõmbavad möödujate uudistavaid pilke, samal ajal kui Soomes ja Rootsis on ufolikest, ent visuaalselt nauditava välimusega kabiinidest saanud harilikud sisustusesemed.

Turule on tulnud hulga kastist välja mõtlemisega disainitud tooteid, mis kõik on loodud rahuldama tänapäeva bürootöötajate vajadusi. Meil on aeg-ajalt vaja mürarohkes keskkonnas vaikusesse eralduda, et privaatselt rääkida või nõupidamisi pidada. Või kui näiteks laps on kodus haige, siis ka sellised kõned tahaks teha nii, et teised ei kuule. Selliseks tooteks ongi näiteks helikindel kabiin. Ka mürasummutus on sellel üsna tugev – valida saab nii 38- kui ka 48-detsibellise mürasummutusega kabiinide vahel.

Nii on Framery mürakindlad kabiinid ideaalsed trotsimaks tänapäeva büroode kõige kardetumat vaenlast – katkematut jutukõminat, mis vähendab tööviljakust ja tekitab stressi. Samas pole Framery kabiinid mõeldud vaid privaatseteks jutuajamisteks, vaid seal saab edukalt korraldada mis tahes töökohtumisi. Need on nagu moodsad targad majad, kus on olemas akustika, ventilatsioon, valgustus, ekraanid ja IT-võimalused.

Framery akustilised kabiinid on trendikad ja näevad põnevad välja. Neil on mitu funktsiooni: esiteks on neil väga suur praktiline väärtus – see on asi mida on tänapäevases avatud kontoris vaja. Teiseks on nad sisustuselemendid, sest nad on lihtsalt ilusad. Veel üks lisaväärtus moodsas büroomaailmas on seegi, et kolides oma kontori ühelt rendipinnalt teisele, võtad sa oma kabiini lihtsalt kaasa, pistad uues kohas juhtme stepslisse ja elu läheb vanaviisi edasi. Sa ei investeeri kellegi teise büroopinna parendamisse, vaid see on investeering sulle endale, akustiline kabiin liigub koos sinuga.

 

 

Vaata meie helikindlate bokside valikut