Kontorimööbel, mis tõstab töö efektiivsust ja töötaja heaolu

Tänapäeva avatud kontorid nõuavad töökohti, kus ühest kohast teise liikudes saab vupsti! ka töötooli ja laua enda järgi kohandada. Töötaja peab saama ka aeg-ajalt istumise asendit muuta, et töötegemine keha ei koormaks. Ühe moodsa tooli ülesanne ongi kõike seda pakkuda.

Töises interjööris on sundasendist ja liigsest istumisest tekkinud ebamugavustunne tavaline, mida ei pane usinalt ja süvenenult tööd tehes sageli tähelegi, kuniks selja- ja kaelahädad kimbutama ei hakka. Töötervishoiuarstide soovitusel peaksime iga poole tunni tagant arvuti taga töötades istumisasendit muutma, et vältida lihaspinget ja valu. Mitte istumine ei koorma keha, vaid liikumatus!

Sujuvam töö elektrilaua taga

Tänapäeva üheks moodsamaks büroo invetarist on saamas elektriliselt reguleeritav laud. Vaid ühe nupulevajutusega saab selle asendit muuta madalamast kõrgemaks ja vastupidi. Ehk tööta laua taga klassikalisel kontoritoolil istudes, trendikal pukk-toolil või vasta e-mailidele laua taga hoopis püsti seistes – ja praktiline elektrilaud täidab palju ülesandeid!

Elektrilaud pole mitte pelgalt moeröögatus, vaid äärmiselt funktsionaalne lahendus, mis aitab tervist säästa pingetest ja valudest. Me kõik oleme erinevat kasvu ja erineva kehaehitusega. Sellest tulenevalt on ka meie vajadused korrektselt laua taga tööd teha erinevad. Elektrilaua saab lihtsa nupule vajutusega sättida täpselt oma soovi järgi parajaks.

Korrektne oleks laua taga istuda nii, et jalatallad ulatuksid maha mitte ei ripuks üle tooliääre õhus või napilt tooli ristjalale ulatudes. Põlved võiksid ideaalis olla istudes täisnurga all ning selja nimmeosa sügaval vastu seljatuge. Laua kõrgus peaks olema sätitud nii, et küünarred ulatuvad täies ulatuses vabalt lauale ning kuvar on paigutatud otse ette. Selliselt on keha õigesti toestatud, energia saab vabalt kehas liikuda ning ei teki lihaspingeid. Õnneks võimaldab elektriline töölaud laua kõrguse täpselt parajaks sättida.

Ergonoomiline kontoritool

Veel enne elektrilise laua reguleerimist tuleks aga enda keha järgi seadistada tool. Hea kontoritool pakub istudes mugavust, ent toestab samal ajal ka keha. Isku kauplusest leiab suure valiku kontoritoole, mille seljatoe kaldenurka, istmesügavust ja tooli kõrgust saab enda vajaduste järgi paika seada. Näiteks kontoritooli Solium jäikus ja käetugede kõrgus on sujuvalt reguleeritav. Äärmiselt ergonoomiline, kuid samas moodsa disainikeelega tool igaühele!

Töötool Still disainis on oskuslikult kombineeritud klassikaline siluett ja kaasaegne disain. Selle istmeosa on pehme polsterdusega ning õhuke kõrge seljatugi adapteerub istuga kehakujuga, pakkudes ideaalset toestatust ja äärmiselt mugavat istumisaset. See tool on kahtlemata soliidne valik igas stiilis interjööriga kontorisse!

Kvaliteetne töötool Still võimaldab lisaks tooli kõrgusele reguleerida ka istmeosa kiikuvust. Nõnda on võimalik aeg-ajalt tööasendit muuta, et keha ei väsiks ning vaim püsiks ärksana. Selle disainis on oskuslikult kombineeritud klassikaline siluett ja kaasaegne disain. Töötooli Still istmeosa on pehme polsterdusega ning õhuke kõrge seljatugi adapteerub istuga kehakujuga, pakkudes ideaalset toestatust ja äärmiselt mugavat istumisaset.

Isku klientide seas on läbi aastate soosituimaks osutunud ka mugav ja praktiline töötool Infra, mille laia kangaste värvivaliku seast leiab igaüks endale meelepärase. Minimalistlikud jooned ning ergonoomiline disain ühes!

Kodukontor ergonoomiliseks

Kõik ülalpool mainitud tegurid on ka kodukontoris tööd tehes olulised – mugav töötool koos elektrilise lauaga aitab töö tegemise muuta sujuvamaks just tänu  tooli ja laua reguleerimisele. Kui pikemast istumisest peaks tüdinema, siis vahelduse mõttes on vägagi soovitatav tööd teha ka püsti seistes. Kodustes tingimustes piisab ka ühest elektrilisest lauast, sest tänu laiale kõrguse vahemikule saavad selle taga tööd teha nii vanemad kui ka lapsed. Kui laud ja tool on lapse jaoks õigeks seatud, siis suudab ta kogu tähelepanu nihelemise asemel õppetöösse suunata ning koolitööd saavad kiiremini tehtud.

Küsi rohkem infot Isku müügispetsialistidelt

Riina Erkmaa

Büroo- ja koolimööbli osakonna juhataja
Tel. +372 55 642 853
[email protected]

Egon Hiob

Büroo- ja koolimööbli müügijuht
Tel. +372 53 611 003
[email protected]

Heily Kaarna

Büroo- ja koolimööbli müügiassistent
Tel. +372 51 922 404
[email protected]

Ergonoomilised kontoritoolid ja -lauad leiad siit:

853,00
Kuumakse al. 28,61
Laost otsas
967,00
Kuumakse al. 32,41
From 398,00
Kuumakse al. 16,31
Laost otsas
Laost otsas
675,00
Kuumakse al. 22,51
Laost otsas
758,00
Kuumakse al. 25,31
Laost otsas
252,00
Kuumakse al. 10,33
Laost otsas
852,00
Kuumakse al. 28,58
Ale!