TV-kapp Kolo 150x36x59 cm

00052

TV-kapp Kolo 150x36x59 cm

00052
Mõistlik hind alates

Tavahind: 1 085,00 €

Special Price 802,00 €

Järelmaks alates / kuus

TV-kapp Kolo on väga mõnus kombinatsioon klassikast ning trendikast: omavahel on ühendatud traditsioonilises võtmes kapp ning ehtskandinaavialik raamiosa, mis tipneb kaunite koonusekujuliste jalgadega. Tulemus on šikk, võluv ning igati tähelepanu tõmbav!

Kolo tooteseeria on saanud meie klientide seas kiirelt väga populaarseks. Tegemist on kvaliteetse mööblisarjaga, millel on selgelt oma nägu – ning seda meie kliendid hindavad! Seisneb ju iga inimese väärtus tema unikaalsuses ning see peegeldub ka kõikides eripärastes kodudes.

TV-kapp Kolo on lihtsa joonega, mida täiustavad omanäolised detailid, nagu näiteks geomeetrilise kujuga avad uste ning sahtlite avamiseks. Ustega kummut on väga sobiv variant, kui soovid oma tarbeesemeid, dokumente jmt panna pigem silme alt ära. See loob ruumi ühtlasi korrastatust ning avarust!

Kapil on vastupidav puitkonstruktsioon ning150 cm pikkune kapp sobib ideaalselt ka kodukinosüsteemi paigaldamiseks. Kõik Kolo sarja tooted on naturaalses värvikombinatsioonis – TV-kapp ühendab endas harmooniliselt puhta valge ning kasepuidu tooni.

TV-kapi Kolo mõõdud on 150x36x59 cm (pikkus x laius x kõrgus).

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Mõistlik hind


Isku mõistlik järelmaks

802.00
Arvuta


Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted