Fotod on illustratiivsed.

Diivanilaud Softy 40 cm

204,00 163,20

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja: Gomab

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Aegumatu tammepuidu klassika, mis ilmestab elutuba veidike retroliku disainiga – diivanilaud Softy on kahtlemata üks silmapaistev mööbel koduses interjööris!

Ümmargune lauaplaat on valmistatud tamme täispuidust ning selle serv on põnevalt kõrgendusega ääristatud. Kuigi diivanilaud toetub väid ühele jalale, siis on see äärmiselt stabiilne. Nimelt pronksikarva metallist jalg on alt laia platega, mis väldib laua igasuguse kõikumise. Nii saab lauale asetada ka suuremad klaasid või kausi puuviljadega, ilma et peaks kartma laua ümberkukkumist.

Diivanilaud Softy võib paigutada nii elutuppa diivani ette kui ka näiteks puhkenurka tugitooli kõrvale. Komplekteeri juurde ka suurem diivanilaud Softy ning saad neist kahest kokku luua ilmeka sarilaua! Aegumatu tammepuidust lauaplaat on õlitatud pinnaga ning puhastamisel piisab vaid kergelt niiske lapiga pühkimisest.

Stabiilne ja tugev diivanilaud Softy kaalub 8 kg.

Mõõdud: 48 x 45 cm (läbimõõt x kõrgus)

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055