Fotod on illustratiivsed.

Infrapuna soojuskiirgur Veltron Premium Retro Ceiling Double

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tarneaeg kuni 1 nädal, Osaliselt laos, küsi saadavust!

Tootja: Veltron

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Nüüd saab õdusa olemise terrassil ka jaheda ilmaga – soojuskiirgur Retro Ceiling Double soojendab ja lisab olemisele hubasust!

Infrapuna soojuskiirgur on mugavalt lakke riputatav, sobides nii linna- kui maakodu terrassile ja verandale või suvekööki. Ka restoranides ja kohviku terrassil teeb soojuskiirgur olemise mugavaks õhtujaheduse saabudes. Samuti võimaldab see talvisel ajal näiteks suvilas mõnusalt puhata, sest soojuskiirgur sobib kasutamiseks ka sisetingimustesse!

Lakke paigaldatav kahe kupliga soojuskiirgur on klassikalises stiilis, sobides hästi ka näiteks maamajja. Kasutust leiab soojendi nii restoranis, kohviku terrassil laua kohal kui ka koduterrassil, verandal. Seade sobib kasutamiseks ka sisetingimustes. Kiirguril on 3 erinevat võimsusastet, mida saab reguleerida kaugjuhitava puldiga. Soojendi sobib aastaringseks kasutamiseks. Soojuskiirguri süsinik soojusallikas tagab kohese soojuse, võimsus on 2×1,5kW.  Matt musta korpusega soojuskiirgur on mugavalt riputatav tänu efektsele ketile.

Soojendi sobib aastaringseks kasutamiseks. Tegu on ökonoomse soojuskiirguriga, tarbides energiat kõigest umbes 0.33€/h.

  • Küttevõimsus 2×1,5 kW
  • Komplektis ketid kiirguri lakke riputamiseks
  • Kupli diameeter 43 cm
  • Süsinikust küttekeha – pehme soojus ja mahe kollane valgus (0,04lm/w)
  • Kaugjuhtimispult
  • Reguleeritav võimsus (3 astet) 700/800/1500 W
  • Soojendatav ala 26 m²
  • Laius 135 cm
Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055