Fotod on illustratiivsed.

Kapp MyFlow Storage

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Praktiliselt nutikad mööbliesemed soodustavad töökeskkonnas keskendumist ja aitavad positiivselt energial vabalt liikuda. Just selline on Isku tootejuhtide poolt disainitud MyFlow sari, mis koosneb laiast valikust töökeskkonda mõeldud toodetest, muutes ruumi ühtselt harmooniliseks tervikuks.

Kapp MyFlow Storage on paljude kasutusvõimalustega nutikas panipaik, mis näeb interjööris tõeliselt stiilne välja! Selline multifunktsionaalne kapp on täiuslik just avatud kontorisse, bürooruumidesse või kodukontorisse. Küljelt avanev panipaik on kahe riiuliga ning selle sisemuses nutikad pesad USB- ja arvutilaadijale. Kapp näeb efektne välja nii üksikuna kui ka teiste MyFlow seeria toodetega.

Kapp MyFlow Storage voolujooneline disain on inspireeritud ümaratest kivi vormidest. Laiaulatuslik MyFlow sari koosneb kümnetest erinevatest toodetes, mis võimaldavad sadu variatsioone.

Avatud kontoris toimib kapp MyFlow Storage ka kui ruumieraldajana ning annab privaatsust. Lisaks diskreetselt kappi ära paigutatud paberid, kaustikud, laadijad jms loovad puhtama üldmulje töölaual.

Ruumieraldajana toimivad väga hästi ka samasse sarja kuuluv MyFlow esipaneel.

Lae alla MyFlow tooteleht siit: MyFlow_catalogue_2022_EST

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055