Fotod on illustratiivsed.

Esipaneel MyFlow Screen

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Praktiliselt nutikad mööbliesemed soodustavad töökeskkonnas keskendumist ja aitavad positiivselt energial vabalt liikuda. Just selline on Isku tootejuhtide poolt disainitud MyFlow sari, mis koosneb laiast valikust töökeskkonda mõeldud toodetest, muutes ruumi ühtselt harmooniliseks tervikuks.

Esipaneel MyFlow Screen on paljude kasutusvõimalustega nutikas panipaik, mis näeb interjööris tõeliselt stiilne välja! Selline multifunktsionaalne kapp on täiuslik just avatud kontorisse ja õppeasutustesse. Vastupidav kangas ja erinev värvivalik võimaldab neid omavahel harmooniliselt kombineerida.

Voolujoonelise disainiga esipaneel MyFlow Screen on inspireeritud ümaratest kivi vormidest. Laiaulatuslik MyFlow sari koosneb kümnetest erinevatest toodetes, mis võimaldavad sadu variatsioone. Avatud kontoris toimib esipaneel lisaks ruumieraldajana ja akustiliselt heli summutajana. Paiguta esipaneel näiteks samasse sarja kuuluva MyFlow töölauale ja naudi avatud ruumis privaatset töötegemist!

Ruumieraldajana toimivad hästi ka samasse sarja kuuluv MyFlow kapp.

Lae alla MyFlow tooteleht siit: MyFlow_catalogue_2022_EST.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055